Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta való nekem?

Milyen fajta való nekem?

Figyelt kérdés

Feltételek:


-szeresse a gyerekeket

-kinti benti kutya is lehet

-max egy erős közepes testű legyen

-ha jön valaki jelezzen

-legyen olyan kutya ami nem igényli a túlzott testmozgást de ha úgy adódik lehessen vele jókat sétálni



2012. márc. 4. 18:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekünk volt basset hound! Kertes házban. Nagyon lusta. Elég büdi fajta! Sokszor fürdettük, de nagyon nehéz volt, mert irtózott a víztől. Sétálltatni sem lehetett nagyon mert 10 méter után nem volt kedve, ilyenkor lefekszik és nem megy tovább, ha meg meghúzod a pó1ázt vonyít mintha ölnék. De így is mindennél jobban imádtam:) Az más kérdés, hogy én panelba nem ajánlanám! Remélem segíthettem.
2012. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Uszkár, elég a rövidebb séta, viszont túrakutya ha úgy adódik, de szellemileg akkor fárasztani kell.
2012. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Boston terrier

Ismerősömnek van.:) A leírásnak megfelel.

Jelezni szokott ha jön valaki, de nem igazán házőrző. Közepes termetű. Nem kell sokat sétáltatni, viszont bírja a hosszabb túrákat is ha kel. Gyerekeket szereti.


Tibeti spániel

Szintén ismerősé.

Jelző kutyának szerintem kíváló:). Vele sem kell olyan sokat sétálni, de ő is bírja a hosszabb utakat.

Családi kutya, ezért a gyerekekkel is elvan.

Szőrét ápolni kel. Kinti és benti kutyának is megfelel.


Remélem tudtam segíteni:)! Sok sikert a választáshoz.

2012. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!