Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen élete lehet így a...

Milyen élete lehet így a kutyusnak?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősünk akiknek a husky-ja egy téglalap alakú ketrecbe van elzárva. Annyit tud mozogni a kutya hogy kijön a házból, tesz egy kis kört és már vissza is tért az indulási ponthoz. Nem viszik el sétálni, csak nagyon ritkán engedik ki a kertbe. Nagyon szomorú lehet a kutyus?
2012. márc. 6. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, a husky a legnagyobb mozgásigényű fajták egyike, elég megnézni, mire tenyésztették ki. Szerencsétlen állat... Minek ezeknek kutya egyáltalán??
2012. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg a 10nm-es helye, ami szintén nagyon kevés, akkor az már állatkínzásnak minősül. Nem csodálkoznék, ha be lenne kattanva a kutya.
2012. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tulajdonképpen minek van nekik az a kutya? Kerti dísznek?
2012. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket szoktam bejelentgetni az állatvédőknél...
2012. márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elvileg házat őrizni van nekik, de a ketrecből nem sokat tud tenni szerintem. Azért kérdeztem, mert mesélték hogy mostanában nincs is kedve kijönni a házból a kutyusnak.
2012. márc. 6. 08:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Merthogy házörzőnek alkalmatlan ez a fajta. Istenem, milyen primitív is az ember!
2012. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én telefonon bejelenteném az állatvédőknek!

Még a legrosszabb esetben is ha elviszik egy menhelyre, semmi perc alatt befogadja egy család mert a huskykat eléggé szeretik!

De a mostani nem élet neki az biztos!

2012. márc. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy ennek a kutyának még igy is jobb élete van, mint a társai nagy részének ebben az országban. A kutyák többségét ennél sokkal rosszabb körülmények között tartják, csak épp nem látjuk... :(
2012. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz annak a szerencsétlen kutyusnak, akkor tegyél egy névtelen bejelentést! Ez így nem élet. Nem fogják tudni, hogy te vagy.
2012. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!

Az ismerősödet is bezárnám egy olyan kis helyre és alig engedném ki, aztán megkérdezném mennyire érzi jól magát... Az ilyen minek vesz kutyát?? Ráadásul egy nagy mozgásigényűt, házőrzésre és házőrzésre alkalmatlan fajtát... Csak gratulálni tudok neki, gondolom nagyon utánanézett a fajtának mielőtt megvette... De hát jaj olyan szép farkasos kinézete van, meg jaj olyan szép kék szeme nekem olyan kell... Hányinger és pont a kedvenc fajtámat...

Nekem is huskym van, jó nagy udvarral, napi minimum egy nagy sétával, de van, hogy naponta 3-szor is megyünk.. Neki is van egy kis box, amibe nem is nagyon szoktuk becsukni, csak amikor enni kapnak a kutyák, és mivel a huskym nagyobb, mint apu kistermetű keveréke gyorsabban megeszi a kaját és, be van csukva, hogy ne vegye el a kicsitől, ennyi...

Valahova jelentsd, ha jót szeretnél a kutyusnak, mert egyértelmű, hogy nagyon szomorú ott szegényke.

2012. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!