Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a furminátor? Hogyan...

Mi az a furminátor? Hogyan működik? Jó lenne egy husky kutyusnak? Vagy milyen fésűt vagy kefét ajánlanátok ami jó lenne a szőr eltávolitásához, főleg vedléskor?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy ilyen fésűm van:

[link]


2012. febr. 15. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Elsöre az jutott eszembe, csak nem valami vibratorfelesegröl van itt szo? :DDD
2012. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Nézd meg ezt a videòt, ez mindent elmond ròla :)

[link]

2012. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

És ez jó lenne szerinted akkor? Érdemes lenne ilyet venni a huskymnak? Sajnos, nem tudom mivel távolithatnám el legjobban a szőrét mikor hullik.

2012. febr. 15. 19:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerinem jó lenne egy furminátor, mivel az azjszőrszedő, a huskynak meg bőven van aljszőre :) azzal biztosan jól kitudnád szedni úgy, hogy utána ne hulljon már annyira. Legalábbis én ezt tanultam kutyakozmetika tanfolyamon :D
2012. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Tökéletes :)

Èn még a nyuszimnak vettem (1-1 kefélésnél kijön belőle egy fél nyùl, maszkkal csinàlom, de néha így is minden bajom van :)), a kutyusom is ki szoktam vele fésülni és tényleg hihetetlen, hogy milyen mélyről kiszedi (az enyém rövid szőrű, a gumikefe semmi ehhez képest).

A vège pedig tompított, tehàt a bőrét sem lehet megsérteni vele :)

2012. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"kijön belőle egy fél nyúl" :D ez aranyos :)
2012. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Hàt igen :D

egyszer le is fotòztam az összegyűjtött gombolyagot, tényleg akkora volt, mint a nyulam fele :D és még jött volna ki belőle...

2012. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Akiteki ***** válasza:
58%

[link]

Egy fésülés alkalmával 1 db huskyból sima fém fésűvel. A kosár az a mély kenyereskosár. És ez még egy hétig minden nap így megy. Aztán vedleni kezd a következő.

2012. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Szép termés :) nem szoktàl fuldokolni, ahogy fésülöd? :D
2012. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor majd veszek egy ilyet... Addig jó lesz az a fésűm ami van?
2012. febr. 15. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!