Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális? Kinövi?

Ez normális? Kinövi?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves vizsla kanom nagyon játékos és ebből nem lehet kinevelni egyszerüen minden kutyával játszana és ez néha veszélyes tud lenni. Amikor 1 kutyával játszik még immel-ámmal hallgat rám de ha össze verődik 4-5 kutya akkor teljesen süket lesz és tojik rám, pedig engedelmes és okos is csak ha játszik akkor se kép se hang nintha én nem is léteznék
2012. márc. 7. 00:50
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk ugyanez a szitu volt. 4-5 hónapos lehetett a kutyánk. A behívás már 100%-ban ment, de ha játszott, akár ott is hagyhattuk, észre sem vette. Ha többszöri hangos szóra sem jött oda hozzám, én mentem hozzá, szidás és büntetés járt.

Nálam a bünti 5 perc pórázra kötés és helyben maradás, valamint gyakorlatok (ül, fekszik, halott, pacsi stb) végzése amíg teljesen rád nem figyel. Kb 2 hónap alatt szokott le az "alkalmi süketségről".

2 évesen nem hinném, hogy akármit is kinőne, de még átnevelheted. Remélem segítettem

2012. márc. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!