Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csodálkoznak azok a...

Miért csodálkoznak azok a kutyatulajok, akinek az utcán mászkál a kutyája, ha elütik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Mert mindegyik egy retardált bunkó aki csak azért tart kutyát hogy legyen valami háziállat holott lese sz*rja hogy mi történik a kutyájával.Csak legyen és kész.Felforr az agyvizem ha ilyet látok
2012. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Manapság divat a demokratikus kutyatartás! Vagyios hogy a kutya azt csinálhassa amihez kedve van és senki a világon nem számít!

Így sokszor póráz nélkül sétáltatják a kutyát ami kirohan az útra és elcsapják vagy sz.rik megcsinálni a kerítést stb.


Hogy arról ne is beszéljek mennyire csodálkoznak ha az ő aranyos kutyája megharap valakit.

Az meg nem szokás hogy az embereket vegyék figyelembe hogy talán nem szeretné ha egy nagy darab, póráz nélküli boxer szaladna oda a pár éves kislányához!!


A kutyatulajok egy része komplett idióta és el kéne venni tőlük a kutyát!!

2012. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon ki vagyok attól, hogy akár kóbor, akár valakinek a kutyája futkároz szabadon az "utakon".

Másfél éves lányom fél év alatt 6 kutyát látott elütve. Abból 4-et a szeme láttára. Nem részletezem, hogy milyen szinten sírt és üvöltött. Nekünk is van kutyánk, egy tacskónk. Igaz, lakásban tartjuk (panel), de soha nem jut eszembe forgalmas helyen elengedni, hogy szaladgáljon. Nálunk van kijelölt kutyafuttató hely, egyértelmű, hogy oda viszem/viszi a párom.

Egyébként sem vagyok boldog, ha a topogó lányom mellett a sétálóutcában vele egy magas vagy nála nagyobb kutya megy el vagy áll meg.

Hiába tudja a lányom, hogy nem megyünk oda idegen kutyákhoz, stb .. de az ördög nem alszik.

Nem értem miért nem lehet a kutyára rárakni a pórázt és olyan helyre vinni sétálni, ami nem túlzsúfolt csecsemőktől kezdve nagyobb gyerekekkel..

2012. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azon nagyon fenn tudok akadni, amikor valaki bizonygatja, hogy jó a kerítés, de a kutya mégis ki/be megy rajta. Hát nem tudom, 27 éve tartok kutyákat, volt kan is meg szuka is, kicsi is meg nagy is. A kerítésen kutya még nem ment keresztül.

Ja, ha nyitva marad a kapu (mondjuk amíg beállok a kocsival), egyiknek sem jut eszébe kimenni rajta.


Sajnálatos dolog a baleset, de nagyon tudok haragudni a "gazdikra". Sokaknak tényleg csak azért van kutyájuk, hogy legyen, aztán úgy él szerencsétlen eb, mint valami afrikai törzsi kutya, félszabadon, felelősség nuku.

Sajnos gyorsan sem kell mennie az autósnak ahhoz, hogy baj legyen. Mert valaki itt azzal védekezett pár napja. Na az sem szép, de kocsi az úton, kutya meg otthon. Főleg ha nincs mellette felügyelet.

Eszembe nem jutna vádolni a sofőrt ha ne adja ég ilyen történne nálunk.

2012. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!