Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Német juhászon...

Szerintetek a Német juhászon kívül mi van még benne?

Figyelt kérdés

4 hónapos 14 kiló

[link]


2012. márc. 8. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán Kaukázusi? De majd felnőtt korában biztos könnyebb lesz megállapítani. Szép kutyi. :)
2012. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom de tényleg szép ahogy az első válaszoló is írta.
2012. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szép:)

Szerintem Kau lehet benne ahogy az első is írta.

De tuti több generációs már.

2012. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem keverékek keveréke...

sok ilyen 'típusú' nj keverék van.

lehet, hogy anyuka nj (jó indulattal), apuka meg nj keverék...


Nekem is van nj keverékem, lehet benne tacsi, akár valami bull féle vagy labrador is...

A legvalószínűbb, hogy minden van benne.:D


De születtek kölykei (a vemhessége utolsó napjaiban fogadtam be, amint lehet ivartalaníttattam - mielőtt szaporítózni kezdenének) akik közül 3-at meg is tartottam mert nagyon picikére nőttek, 10 kilós a legnagyobb kan és közöttük van pl. tiszta pumi szerű fekete, de az is miniatűr, egy bulldog szerű fekete mini kislány, egy nagyobbacska fehér kan tiszta golden retriever - foxi mix, meg egy vöröses barna kislány, a legkisebb, aki egy az egyben miniatűr drótszőrű vizsla.


Most innentől az anyuka recesszív génjeiben isten tudja, mi van még...(remélem, jól mondom, hogy ez a recesszív gén, nem vennék be túl erős mérget rá:D)

2012. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy óriás papillon... De nem hiszem, hogy az lehetne benne :) mindegy is, mert irtó édes
2012. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Skót juhász is kerül benne. De német juhász, kaukázusi biztos
2012. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!