Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ilyenkor kit büntetnek...

Most ilyenkor kit büntetnek meg? Szájkosár nélküli kutya harapta meg a lányomat a BUSZON!

Figyelt kérdés
Nagy tömeg volt,a gazda felszállt egy nagyobb testű kutyával a buszra,amin nem volt szájkosár.Elmentünk a kutyás alak mellett meg a kutya mellett,erre a dög odakapott a lányom lábának a nagy tömegben.
2012. márc. 9. 16:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Bocsi, de az én kutyám ha akarna sem tudna sérülést okozni. Egy csivavának azért viszonylag hosszú az orra/szájrésze. Az én kutyám viszont nyomott orrú. Ezért nem tud úgy egy arcot, bokát, megharapni. De nyugodtan lelehet pontozni. Ez az igazság. Anatómiailag olyan a koponyája.
2012. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, tudod a kutya gazdájának a nevét? Ha orvoshoz is mennetek kellett, a sebészet élből lejelenti a harapást az ANTSZ-nek. Mivel buszon történt, azonnal szólni kellett volna a sofőrnek. Megtettétek?
2012. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, én aztán nem pontozok :) nem tudhattam, milyen ölebed van, nekem csivim van, és nem is azért írtam, hogy bántsalak vele. De amellett kitartok, hogy ha nem vettek fel jegyzőkönyvet, és nem talál megfelelő tanúkat, utólag nagyon nehéz lesz bizonyítani, hogy valóban a buszon történt, és valóban az a kutya harapta meg a kislányt. :(
2012. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért nem tom miért kell le dögözni a kutyát. Nem a kutya hibája hanem a gazdájá-é. De ha már a kutyát hibáztatod és le is dögözöd. Akkor megérdemelte a lányod...
2020. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!