Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol ajánlott mopszot venni?

Hol ajánlott mopszot venni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnék mopszot. Rengeteget olvastam utána a témában, és mindenhol óva intenek attól, hogy ismeretlen helyen, olcsó kutyát vegyen az ember. Ezzel abszolút egyet értek, viszont akkor hol érdemes? Akinek van mopsza vagy esetleg ért a témához linkeljen be nekem olyan oldalakat, ami számára szimpatikus. Sokat keresgéltem már, de vagy nem volt eladó kölykük, vagy nem volt szimpatikus az oldal.

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Ui.:Azoknak akik a menhelyre szeretnének rábeszélni, annyit, hogy igen a mopsz mellé házőrzőnek hamarosan be fogok fogadni egy menhelyi kutyust, de a házba kifejezetten mopszot szeretnék!


2012. márc. 9. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

?????

ezek mopsz tenyésztők, nem olcsó szaporítók, nem értem mi a bajod

úgyis neked kell megtapasztalnod, hogy milyen a tenyésztő, ha elmész hozzá, milyenek a kutyái stb...

2012. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj ne haragudj, a beszólás az 1. válaszolónak szólt, neked 2. válaszoló nagyon köszönöm az értékes válaszod, már elkezdtem emaileket írni a tenyésztőknek, akikről a linket küldted.
2012. márc. 9. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:
oké :D
2012. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!