Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta ami...

Melyik az a kutyafajta ami külsőre legjobban hasonlít a farkasra?

Figyelt kérdés

és melyik az a fajta amit igazi farkassal kereszteztek? mármint úgy értem, hogy a később létrejött fajtában "farkasvér" is van, és még egy utolsót bocsi:) nem tudjátok, hogy mo.-n hol lehet hozzájutni utonagan fajtájú kutyához hozzájutni? már sok helyen néztem, de nem találtam sehol és ha nem lehet nálunk egyáltalán venni akkor tudtok valami másik fajtát ami hasonlít rá?


ezt itt egy utonagan (a szürke), ilyet vagy hasonlót keresek : [link]


előre is köszönöm a segítséget


2009. jún. 10. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cseh-Szlovák farkas eb.
2009. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy kenel is [link]
2009. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Érdekes a téma. Nekem első ránézésre a képen látható kutya egy színhibás hosszú szőrű német juhászra hasonlít. Az egyik ismerősömnek született 1x egy hasonló színű kölyök egy alomban.

2009. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy első ránézésre tényleg van egy kis németjuhász beütése. Amúgy az is van benne, szóval gondolom amiatt:)
2009. jún. 10. 09:22
 5/9 anonim válasza:
Husky
2009. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a cseh-szlovák farkas azért néz ki németjuhász-szerűen, mert németjuhászt kereszteztek farkassal.

Amúgy csak akkor vállad be, ha értesz valamennyire a kutyákhoz, vagyis van/volt legalább 1-2, lehetőleg ne első kutya legyen. Mert a cseh farkas nem szokványos kutya.

Amúgy van még a wolfspitz, aminek spitz lévén kunkorodó farka van, de nagyon szép kutyák szerintem, olyan oroszlán-farkasok: [link]

2009. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
volfspitzhez még annyit hogy a marmagasságuk kb45-50 cm között van, vagyis nem igazán törpék :)
2009. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

stia

hát nekem van 1 olyan kutyám ami nagyon hasonlít a farkasra de az korcs nég pedig németjuhász és kakukázusi farkas ölő keverék..

2009. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csakis a csehszlovák :p
2010. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!