Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hívják ezt a nyakbavalót,...

Hogy hívják ezt a nyakbavalót, és hol lehetne hozzájutni?

Figyelt kérdés
Képet sajnos nem tudok róla mutatni, huába keresem. Gyerekkoromban láttam egy kutyás könyvben vagy újságban egy pit/stafford nyakán, nem nyakörv volt, csak valami gyenge fonott dísz, mint egy karkötő, elöl a kutya mellkasán egy olyasmi fityegővel, mint ami pomponnak indult, de összefogták az elején és végül lógva maradt, kicsit tollszerűen. Talán tollból is láttam már azóta, nem tudnám megmondani, ilyen indiános beütése volt, és rettenetesen jól állt annak a kutyának :) Tudjátok, mi ez, és honnan szerezhetnék?

2012. márc. 10. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem egy kiállítási zsinórt láttál véletlenül? :)

[link]

2012. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jé, de! Csak a nevét nem tudtam :)) Köszi! :))
2012. márc. 10. 21:04
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezek szerint ilyet nem fogok szerezni a keverékemre...
2012. márc. 10. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebayen láttam a múltkor valahol a nyakörvek közt van (dog collar), onnan tudsz rendelni, de lehet itthon is beszerezhető.
2012. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na hát annyira azért nem kell, biztos egy vagyonért hozzák el ide :) De köszi :)
2012. márc. 10. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon egyszerűen meg tudod csinálni. Rövidáru boltban mindent megkapsz hozzá, zsinórt, bojtot. Ráadásul olyan lesz amilyennek szeretnéd.
2012. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy ez lesz, bár jobban szerettem volna profi munkát, nem vagyok egy kézműves típus... Vagy ha más nem, biztos tudok keríteni valakit meskán, aki ért hozzá és megcsinálja :)
2012. márc. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!