Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék olcsón, vagy...

Hol tudnék olcsón, vagy ajándékba hozzájutni 1 lehetőleg fekete színű, kan francia bulldog kiskutyához?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves közeli barátnőm szeretne 1 ilyen kutyát, de túl drágák ahhoz, h egyedül megtudjam ajándékozni vele. az olcsó alatt max. 15ezer forintot értek.
2010. jan. 12. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
figyi, tudod mennyibe kerül egy ilyen kutya? 150ezer!!!!!!!!! Te ajándékba vagy olcsón olyan kutyát kapsz ami keverék és totál beteg. És ha olcsón veszel többe fog kerülni a betegségei miatt mintha össze gyüjtitek azt a nem kevés pénzt.
2010. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
te hülye vagy... már ne is haragudj..., mi az hogy olcsón csak beteg kutyához lehet hozzájutni? az én kutyám keverék és olcsó is volt és semmi baja az ég világon és már 6 éves
2010. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Te is támogasd csak a szaporítókat!!!
2010. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
2010. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Az expressz tele van ilyen hirdetésekkel. Viszont a 15 ezer nagyon olcsó. Egy ilyen kutya drága és gondolom te sem szeretnéd ha a kutya beteg lenne vagy esetleg beltenyészetből származik. Lehet olcsón találni kiskutyát akár ennyiért is DE nagyon nézd meg, hogy honnan hozod el. Szaporítótól ne vegyél. Akkor már inkább olyat szúrj ki akinek esetleg van egy szuka francia bulldogja és fedeztette ilyen kutyával (meg tudja mutatni a kant) mert szerettek volna kiskutyákat. Ezek általában olcsóbbak mert nem azért csinálták a kölyköket hogy pénzt keressenek velük hanem mert szerették volna kiskutyákat. Vannak ilyenek is.


Ha már nem tudja megmutatni a kan-t és a tartásuk is gázos akkor ne vegyél onnan mert valószínű hogy beteg kutyát kapsz.


Nézegess újságban hirdetéseket vagy kutyás boltokban is szoktak kitéve lenni (nálunk mindig van) és akkor szépen elmész megnézni. (akár le is írhatod mit tapasztalsz és segítünk)


Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Másodiknak: ott van a hangsúly, hogy a te kutyád keverék. Ne bántódj meg, de egy rendes keveréknek majdnem mindegy, hogy hozzák össze, ezért nem is drága. Sőt inkább ingyen szokás kapni, de mindegy.


Viszont egy fajtatiszta kutya nem kis odafigyelést igényel, ilyen-olyan örökletes nyavajákat, hibákat kell kikerülni a tenyésztés során, redesen szűretni, oltatlni, etetni, gondozni a kutyákat, és így nem is lehet olcsón adni. Ha valaki mégis olcsón adja, ott hibádzik valaki. Nézzél meg hirdetéseket, a drága tenyésztőknél általában rendben van, normálisan tájékoztatnak, a 15ezres kiskutyák hirdetéseinél meg sokszor van olyan, hogy egy sáros deszka felett tartja a kutyát, valaki, akinek csak a gumicsizmája lóg be a képbe és az egészhez ennyit fűz, hogy sürgősen eladó fajtiszta ilyen-olyan kiskutya, most reklámáron. Na az aztán minőségi lehet.

2010. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

na kb ilyen szaporítotól tudnál szerzni olyat. Itt egy példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Nekünk ilyenünk van tk. 70ezerért vettük vidéken, nálunk bp 100ezer körül van, ennél a szaporítónál 12ezer és még ée se tudja rendesen írni a kutya fajtájának a nevét. Amerikai Staffordshire terrier és nem az amit az írt hogy sztaffortshire terrier

2010. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyiért ne akarj ilyen kutyát! Nem szabad a szaporítókat támogatni!

Én Érden lakok, dec. 24-én hoztak a Sirius menhelyre egy francia buldog fekete kan kutyát, de ő még az eredeti gazdáját keresi! Inkább próbálj meg menhelyen körülnézni hasonló kutyák után, vagy gyűjteni pénzt!

2010. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

21:58-as vagyok


itt a helyes link.

2010. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
2010. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!