Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macska mellé milyen fajta...

Macska mellé milyen fajta kutyát ajánlotok lakásba?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem máltaim van, nagyon szeretik egymást a cicával.
2009. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Lakásba egyiket sem. Ugyanis ezek ÁLLATok! Nekik is vannak ám jogaik, pl. ahhoz, hogy úgy élhessenek, mint az állatok! Szabadban, nem egy lakásba zárva. Ez állatkínzás.
2009. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó te egy betyepesedett gyökér vagy!!! nem az ókorban élünk,a kutyának vannak szüxségletei és ő azt szereti ha a legtöbbet lehet a gazdijával együtt játszanak stb.. minnél töbett legyen vele,a kinti kutyákkal nincs annyit foglalkozva mint a bentiekkel(nem mindenkire igaz)de a te szavaidból mentalitásodból azt szűröm le h Ő CSAK EGY KUTYA NEM EGY CSALÁD TAG!!! a kutyáknak igenis a gazdi mellett van a helyük nem pedig egy lyukba kinn az udvaron!!!
2009. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Kistestű nem domináns kutya jó szokott lenni. Nálunk is jól megvannak! :-)))))))))
2009. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Na persze, legalábbis ti azt hiszitek, hogy jól érzik magukat. Vagy talán megszólalt, és mondta nektek? Nehogy már lelkiismeretfurdalásotok legyen, a lényeg, hogy nektek kellemes legyen a helyzet. Attól még, hogy egy kutya kint van az udvaron, még lehet szeretni, sőt, csak akkor, úgy lehet igazán.
2009. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és arról, hogy ki a "gyökér", beszélhetnénk. Látszik milyen intelligens vagy. :D
2009. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem a törpesnacim nagyon jol elvan a macskákkal. Birkoznak, kergetöznek, néha rá ül a fejükre ... de semmi komoly affér, csak bohockodnak :D
2009. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nagyon határozottan állítom, hogy BÁRMILYEN kutyát vehetsz a macska mellé mert ha összeszoknak úgy fognak egymásra vigyázni mindha testvérek lennének. 30 éve vannak kutyáim, macskáim, de nem csak nekem, hanem az összes szomszédomnak,barátaimnak is. Mindenhol az a jellegzetes látvány télen, hogy a macska dagaszt a kutyán :)

Hozzám egyszer betört az udvarra három idegen kutya, és nekiestek az én kutyámnak. Marták ahol érték.

Nos, ha nem látom én sem hiszem el. Volt egy 10 éves nyeszlett anyamacskám. Odarohant a kutyabalhéba,rávetette magát a legvadabbra és karmolta,marta ahol érte.

Az úgy megijedt, hogy szinte kivitte a kerítést amikor kimenekült.Ez a macska utána még sok hasonló jelenetet rendezett. Kaptam egy fiatal németjuhászt,és ha a két kutya összekapott valamin, a macska választotta szét őket.

2009. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mért neked megszólalt?neked azt mondta h bene vigyél a házba ott olyan szar, még meleg is van!!?? a kutya falka állat ami annyit tesz h szakadatlanul akar a falka tagokkal lenni NEM PEDIG KÜLÖN!!! és attól h legyökerezlek mert indulatos ember vagyok nem vagyok kevesebb nálad! SŐT :D:D ellentétben veled tudom mi a jó a kutyának tudom mi az a KUTYA mint személyiség!!! ha cáfolni akarsz hajrá de onnan kezd el mesélni ahogy a kutya meg az ősei hozzánk kerültek!!! ÜDV
2009. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a kutyát ha lehet, ne a lakásba tartsuk.

És nem azért mert az kutyakínzás lenne, mert valóban nem az, a kutya örül, hogy folyamatosan a gazdi mellett tud lenni, elviseli a zárt teret.

De szerintem emberkínzás a kutyával együtt lakni. Lehet, hogy van akinek nem, én hosszútávon nem birom elviselni a kutyaszagot és a mindenhol jelenlevő szőrt.

Amúgy ha a kutya megszokta, hogy az udvaron lakik, nem igaz, hogy bekívánkozik a házba.

2009. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!