Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macska mellé milyen fajta...

Macska mellé milyen fajta kutyát ajánlotok lakásba?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem valami kis testű kutyát válassz. Szerintem nem muszáj fajtisztának lennie, jó a keverék is.

Mamámnál (igaz kertes házban lakik)van egy kis foxi, aki úgy terelgeti a macskákat, hogy öröm nézni, összebújva alszanak, nagyon aranyosak.

2009. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hát..köszi a válaszokat! nem gondoltam,hogy ilyen sokan válaszolnak majd:) azt meg pláne nem,hogy itt még egymás torkának is ugrotok! na,a lényeg,hogy imádom a cicámat,de vágyom egy kutyára,és lehet,hogy nem veszek,hanem befogadok egyet.egyébként a cicám is mentett,lehet,hogy lakásban él,de megvan mindene,plafonig érő bútor,játékok,minőségi kaja,és a legfontosabb,hogy imádom! egy kutyának is szeretnék mindent megadni,csak nem igazán vagyok jártas a fajtákban.de a bolognese-ről csak jókat hallottam,lehet,hogy ő lesz a "befutó":)
2009. jún. 11. 12:10
 13/17 anonim ***** válasza:
az unoktesómék bérházba laknak,van egy cicájuk meg nemrég egy kóbor kutyát találtak és befogadták.(valami pincsi-tacskó keverék lehet)
2009. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
és már megbarátkoztak egymással:) együtt jáccanak,együtt alszanak:)
2009. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ANGOL COCKER SPÁNIEL*-* nekünk volt cicánk meg még mindig megvan a kutyus és annyira megbíztak egymásba, hogy egymás mellett aludtak, meg a macska a kutyus kosarába szült..:D xd szval..:)
2010. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy a kutyának milyen a vérmérséklete...Meg attól,hogy hogyan nevelitek...Ha kiskorában sokat bántjátok,vagy megütitek,vagy megharapja valamilyen állat,akkor már is elrontottátok,mert félelmében simán széttépi a cicát...De a macska vérmérséklete is számít...Félős macska mellé nem ajánlok nagy mozgású hiperaktív kutyát...Vagy félős kutya mellé nem való mérges macska...
2011. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én talán egy Máltai Selyemkutyát vagy egy Keveréket ajánlanák
2011. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!