Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire Terrierről szeretnék...

Yorkshire Terrierről szeretnék kérdezni?!

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy Yorkshire terrier kiskutyát és ahhoz szeretnék kérdéseket feltenni. Szukát akarunk de nem tudom hogy tüzeléskor mennyit vérzik és hogy ezt ki lehetne ezt küszöbölni valahogy.. És azt hogy lenne rá pénzünk de én ugy gondolom hogy egy 100ezer forint az már túlzás érte(ez saját vélemény).. és hogy 50-70ezer körül is lehetne minőségi és nem hibás kutyát venni!! Meg annyi még hogy megfelel-e neki hogyha reggel elmegyünk itthonrol és 2-3körül hazaérkezünk.. (heti 3szor délelött lenne vele valaki itthon munka miatt!) Köszönöm a válaszokat!!:))
2012. márc. 11. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

A vérzést ivartalanítással lehet kiküszöbölni. Vagy ha nem akarjátok ivartalanítani akkor tüzelőbugyi és úgy nem vérez össze semmit a lakásban.

Van egy tenyésztő aki hobbi célra 80.000Ft-ért ad kutyát. A kennel nevét most nem tudom de Hatvanban van. (Ha érdekel akkor írj privátot és megkeresem).

Szerintem jó lenne..... Meg fogja szokni. Nálunk is így vannak itthon a kutyák.

2012. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legalsó ár, amiért tenyésztőtől (és nem szaporítótól) kutyát kapsz, az 80-90 ezer. Nem ajánlom, hogy olcsón, szaporítótól vegyél, ha nem akarsz egy ideggörcs, légcsőszűkületes és/vagy patella ficamos kutyát, akire a sokszorosát ráköltheted a vételárának. A tüzelés ellen pedig kitűnő gyógyszer az ivartalanítás.
2012. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát mi most tartunk a 3. tüzelésnél. Hát a méretéhez képest a miénk elég sokat vérzik :S Erre tényleg legjobb megoldás a tüzelőbugyi.

Az ivartalanítással lehet csak kiküszöbölni, de arra figyelj hogy ne csak elköttesd mert akkor a tüzelés ugyanúgy megmarad, csak vemhes nem lehet.

Én 80k-ért vettem a kutyusomat, tk-vel, chippel hobbi célra. Ugyan nem mestertenyészetből, de nekem így megfelelt tekintve hogy nem igazán akartam kiállításokra cipelni, nem volt szükségem tökéletes származásra, lényeg az volt hogy egészséges kutyusom legyen és hála isten az is lett :) Egy 2.90kg-os gyönyörűség :)

Az utolsó kérdésedre nem tudok válaszolni, mert nekem anyukám itthon dolgozik, ergo mindig van vele valaki, de ha hosszabb időre el kell mennünk azt sem viseli rosszul. Bekutyorodik a helyére és várja amíg megérkezünk :)

2012. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és olyan tüzelőbugyit hol lehet kapni?? patikában?

amugy köszönöm a válaszokat!:))

2012. márc. 14. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább kutyaruhák honlapján, mert ez nem orvosi cucc, hanem új luxus cikk a kényelmes embereknek.
2012. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. márc. 14. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tenyésztőtől vettem törzskönyvvel 60.000Ft volt elv normál méretű lesz 8 hónapos lesz és 2,2 kg.
2012. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én is körülbelül ilyen árba szeretnék venni!!
2012. márc. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!