Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnátok tanácsokat? Yorkshire...

Adnátok tanácsokat? Yorkshire Terrierről van szó.

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz yorkim..tavasz óta "készülök" rá...bújom a kutyás/yorkis könyveket...stb.

De nagyon örülnék , ha adnátok tanácsokat...a nevelésével táplálásával (stb)-vel kapcsolatban...ha van yorkid , milyen játékai vannak? szeretnék jó minőségüeket venni neki , ami nem káros rá (tudjátok , a festék , meg ha véletlen lenyel egy kis darabját , ne legyen baj )

És hogy mit csináljak amikor hazahozom , meg ilyesmik...

amint mondtam , azthiszem szinte mindent tudok , de örülnék ha segitenétek (:

/már feltettem a kérdést, kicsit másképp , de ott belemerültünk a kutyapelus pro és kontrába..)


2010. okt. 23. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor írok itt is:) Örülök, hogy ennyire lelkesen készülsz rá.

Bár az én kutyám ágyban alszik, de utólag már bánom, hogy így alakult. Viszont nincs szívem 4 éves korában kilökdösni magam mellől. A következő kutyámnál ezt a "hibát" biztosan nem követem el, hogy fölengedem magam mellé.

Az első éjszakák lehet, hogy egy kicsit döcögősek lesznek, ha hiányozni fog az anyukája. Húzd az ágyad mellé az ő kiságyát, és ha sírdogál, akkor csak simogasd meg, de ne kelj föl hozzá játszani. Hamar megtanulja, hogy éjszaka alvás van.

Amikor hazahoztuk, betettem a saját ágyába, de azért ott maradtam a szobában vele. Amikor 2-3 óra után kimerészkedett, akkor az első dolga az volt, hogy a szőnyegemhez sétált, és odapisilt. Azonnal fölvettem, és rátettem a pelusra. Onnantól szinte csak ott intézte a dolgát (de ezt már átbeszéltük:)

A tápokról írtam, hogy szerintem mit érdemes adni.

Játékokból pedig (ha rá tudtok szánni egy kicsit több pénzt) a Kong termékeket ajánlom nagyon:

[link]

Az én yorkim 3 éve nyúzza őket, napi szinten játszunk velük, és még egyiknek sincs semmi baja.

Én jártam a kutyámmal kutyaiskolába is, nagyon sokat segített. Annyira szófogadó, hogy ebben az éveben kb. 2 alkalommal volt rajta póráz.

Nagyon okos fajta, nem szabad őket lebecsülni.

2010. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi hogy ide is írtál (:

Szeretnék jó gazdi lenni , azért tettem fel a kérdést megint , hogy minnél többet tudjak (:

szóval tényleg nagyon jól esik hogy ide is írtál,köszönöm (:

továbbiakat is várom (:

2010. okt. 23. 09:07
 3/7 anonim válasza:

nekem nem rég van yorksi kutyám.nagyon aranyos.

hát,ő nagyon szereti a plüss játékokat.

nagyon nehéz megtanítani szobatisztaságra.

jól kijön a macskákkal.

nagyon hízelgő,kötődik a gazdához.

2010. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ (:
2010. okt. 23. 17:23
 5/7 A kérdező kommentje:
na , már ki van választva, le van foglalva a manóm , Dec. 18 fele fogjuk elhozni :P :)
2010. nov. 20. 07:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, elhoztuk a drágát, valami tündér. :)
2010. dec. 29. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kép?
2011. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!