Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a csirkétől büdös egy...

Lehet a csirkétől büdös egy kutya?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sűrűn főzök a kutyáimnak. Általában csirke nyakat, farhátot, stb... mindig zöldségekkel. A napokban vettem észre, hogy olyan szaga van a testüknek, mint a főtt húsnak, amit megesznek... Szerintetek létezik ez? Miután megfürdettem, másnap megint érezni lehetett. Egy nagytestű, 1 icipici, és 5 kistestű, mindegyik rövid szőrű. Amúgy benti kutyák, és sosem voltak büdösek. És ha valami probléma lenne, akkor nem egyszerre 7 kutyán lehetne érezni...

2012. márc. 12. 18:26
 1/4 Catz ***** válasza:
Nekünk épp, hogy nem büdösek amióta rendes húst kapnak zöldségekkel. Mondjuk kb heti 5ször nyersen kapnak és 2szer levest főzök. Nincs már olyan penetráns kutyaszaguk, pedig utoljára szeptemberben voltak fürösztve.
2012. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok ehhez hozzátenni. Hogy én is szoktam főzni a kutyusomnak far-hátból levest. Kábé egy hónapban egyszer. Nem tudom, mivel vannak ezek a csirkék etetve, milyen táppal, de nagyon büdöseket púzik a kutyusom tőle és magának a levesnek is büdös erős szaga van. Én nem tudnék enni belőle, pedig most is főztem, de nagyon erős szaga van. Lehet, hogy ez haltáp, vagy nem tudom mi.


Amúgy rajta a testén nem szoktam érezni. Ez érdekes. Szerintem elképzelhető, hogy a csirkétől lesz ilyen szaga a kutyusoknak. Az, amit főzök neki nagyon zsíros is, ezért másnap, amikor ledermed, egy merőkanálnyi zsírt szoktam leszedni róla. Éppen ezért, huzamosabb ideig nem adom, neki ezt, hanem váltogatom az étrendjét


Elképzelhetőnek tartom, hogy attól van ilyen szaguk a kutyusoknak.



(Elnézést, lehet, hogy kuszán írok, csak lázas vagyok és nem nagyon tudok összeszedetten írni)

2012. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem ez a dolog, mert komolyan mondom ugyanolyan szagot érzek rajtuk, mint amilyen a leves... És tényleg nagyon erős szaga van, mi lenne ha zöldségeket sem tennék bele..... Na mindegy, gondoltam felteszem ezt a kérdést, hátha még írnak, és más is észre vett ilyesmit.:)
2012. márc. 12. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:

A sógornőm az utóbbi hetekben a cicájukat kezdte főtt husival etetni, azóta semmi szaga nincs az alomnak.

Értem, hogy Te a kutya bőrét érzed büdinek, de arról nem tudok nyilatkozni. Én mondjuk nehezen képzelem el. Az én kutyám elég sűrűn kap tonhalkonzervet, illetve ő is szokott gyakran enni főtt kaját, főtt húst, de semmi szaga nincs.

2012. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!