Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Miért csinálja ezt?

S. O. S Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Na szóval az a nagy helyzet,hogy anyum azt mondta, hogy haza jöhet a kiskutyus ha szobatiszta lesz(bérházban lakunk) és papáméknál van most a kutya KERTES házban és amikor beviszem a házba papámék mindig nyüszög ha pisilnie kell szóval már SZOBATISZTA.... Csak mostmeg az a baj hogy tegnap haza hoztam a kiskutyám, hogy anyum lássa mert már nem látta 3 hónapig le is vittem sétálni kakilt is amikor felhoztam fent volt velünk egy órát uttána ment ki mamámék megint kocsival de amikor mamámék elmentek akkor anyumnak az volt az első szava, hogy: SOHA nem hozhatom haza a kiskutyám mert kutya szaga van kérdezem én egy kutyának milyen legyen a szaga??! Na m1 az a lényeg hogy mondta anyum hogy nagyon büdös és nem jöhet haza mit tegyek hogy ne legyen ilyen "büdös"?? És az hogy szerintetek ez csak egy kifogás, hogy ne jöjjön haza?? S.O.S :'|

2012. febr. 27. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kifogás. Már írtál ki 1x kérdést, ugye? Akkor az volt anyud feltétele, hogy szobatiszta legyen!

Most meg az a baja, hogy büdös!

Legközelebb valami más lesz. De fürdesd meg jól valami jó illatú kutyasamponnal, aztán meglátod hogy reagál anyud!

2012. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen én írtam de már annyira elegem van ha nem szobatiszta az a baj ha meg szobatiszta akkor meg "büdös" -.- Köszi amúgy a válaszod még jöhet több jó tanács is :D
2012. febr. 27. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
De már megfürdetted és úgy is büdös? Vagy még nem került rá sor?
2012. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
még nem fürdettem meg egyszer sem :|
2012. febr. 27. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor nyilvánvaló, hogy miért büdös. Fürdesd meg minél hamarabb!

Esetleg ha megtanítanád valami trükkre, pl. Pacsit adni, szerintem hamarabb belopná magát anyud szívébe!

De mindenképp FÜRDESD MEG!

2012. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pacsit adni tud meg anyum szereti is csak nem engedi hogy haza jöjjön
2012. febr. 27. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a kutyák 99,9%-nak van szaga. Nekem yorkshire-om van, én soha nem érzem egyáltalán a kutyaszagot, anyukám viszont igen.

Szerintem ezt azok érzik inkább, akiket zavar is a kutya jelenléte.

2012. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valószinű amúgy hogy azt akarja hogy ne jöjjön haza nem tudom mért :|
2012. febr. 27. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
fürdesd meg ,amelyik kutya sokszor van a kertben annak van szaga ,nekem bichonom van és panelba lakunk sose érezni a szagát és rokonok és barátok is is mondják hogy nem érezni semmit..viszont amikor pár éve nyáron elmentünk két hétre nyaralni ,fájó szívvel de itt kellett hagynom a kutyámat vagy is egyik ismerősőmnél, ott kertbe volt egész nap csak éjszakára mehetett be a házba haza értünk akkor vmiért bolhás volt és nagyon büdös ,ahogy haza hoztuk és megfürdettem el is múlt a szag..
2012. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!