Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya a tacskó?

Milyen kutya a tacskó?

Figyelt kérdés
4-5 hét múlva valószínű hogy kapok egy tacskót, de mielőtt rá mondanám hogy igen szeretnék egy kicsit többet megtudni róla.12 éves lány vagyok kertes házzal úgy szeretném hogy nyáron kint télen pedig bent lenne.Már van egy kutyám angol cocker spániel csak ő most nagyon egyedül van ezért is szeretnék mellé egy másik kutyát...Mindig lenne mellette valaki aki foglalkozna vele.Szóval nem lenne egyedül.
2012. márc. 13. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire lénél pontosan kíváncsi a tacskóval kapcsolatban?
2012. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát például jól kijön-e más kutyákkal a természetéről jelleméről.Tartható lakásban.Meg ilyesmik.
2012. márc. 13. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartható lakásban. Elég egoista jellem. Nálunk egy juhászkutyával van társítva, a tacsi a dominánsabb.
2012. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy Tacskó szukám most egy Tacskó keverékem van.

Az hogy kijön e más kutyákkal ez csak nevelés kérdése.

Lakásban tarthatók de olyan kicsik hogy én nem is ajánlom kintre max kinti-benti kutyának.

Amúgy nagyon játékosak, éberek. Imádják a gyerekeket. Nagyon szeretnek mozogni, futkározni ha kell képesek egész nap a kanapén is aludni.

De nem szabad elfelejteni, hogy vadászkutyák és naponta rendszeres mozgásra, játékra van szükségük. De szellemileg is fárasztani kell őket!

2012. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm :))
2012. márc. 13. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én múlthéten találtam egy kóbor tacsikeverék kislányt, hazahoztam a 3 kutyánk mellé (2 nagytestű) és egy angyal. Mindenkit szeretget, játékos és nagyon hálás. Viszont nyáron sem való kinti alvásra. Nagyon bújos és érzékeny.
2012. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hosszú.
2012. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Minnél többet tudok róla annál jobban tetszik. :D
2012. márc. 15. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!