Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kezdjem el a klikkerezé...

Hogyan kezdjem el a klikkerezés? (több lent)

Figyelt kérdés
Venni akarok a héten klikkert, de hogyan kezdjem el? Aki tapasztalt ebbe az válaszoljon leginkább!
2012. márc. 13. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Pont így:

klikker.hu

2012. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg így:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi suliba úgy kezdtük, - addig nem használtunk klikkert- hogy magunkhoz hívtuk, klikk kaja, meg feladatoka csináltunk, klikk kaja, aztán már tudja, hoy klikk után kaja jön. Nem volt semmi szoktatás, csak elkezdtük, és azóta csináljuk.
2012. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!:)
2012. márc. 13. 16:49
 5/9 anonim válasza:
Amit én is olvastam az előző válaszolótól, vedd meg egy könyvesboltba a "Kutyakiképzés klikkerrel" amit Monica Sinner "írt". Hasznos tanácsokat ad, és eredményes is. :)
2012. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2012. márc. 13. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Veszel klikkert úgy, hogy azt sem tudod, mire jó? Nem mintha olyan nagy kiadás lenne, csak olyan fura ez nekem... Előbb olvass utána, aztán vedd meg, még mielőtt nekiállsz kattintgatni vele és várni a csodát.
2012. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!(tegnap 20:26)

Tudom, h mi az a klikker. Azt egy szóval sem mondtam, h nem tudom.

2012. márc. 14. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg utánaolvastál, akkor hogyhogy nem tudod, hogy kezdd el? Úgy, ahogy olvastad.
2012. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!