Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet?

Milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés

a minap nekünk akart jönni egy kutya, azt szeretném megtudni, hogy milyen fajta lehetett. fekete, hatalmas testű(kb 2x akkora volt mint a 60 cm marmagas labradorom), a nyakán nagyon hosszú volt a szőr. nem nyomott orrú, inkább mint egy labradornak, vagy talán kicsit rövidebb.


ha megint arra járok, megpróbálok képet is hozni.

köszönöm előre is!


2012. márc. 13. 16:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Sima szõrũ retriver! Szerintem biztos! Nézd meg Google képekben!
2012. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A retrieverek és a berni a legnyugodtabb kutyafajták sztem, persze kitudja.

Kaukázusi féleség lehet.

2012. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez nen fajta kérdése! Egy német juhász vagy egy retriver is lehet agresszív, ha úgy nevelik! Ez akkora butaság. Mondjuk a fajta is lehet agresszív, de amelyik kutyát "arra nevelnek" , hogy megvédjék a területüket, vagy esetleg nem foglalkoznak vele az is lehet rendkívül agresszív.
2012. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
olyasmi mint egy nagyra nőtt sima szőrű retriever :D de tényleg. sokkal nagyobb nála. írtam hogy a labradorom 60 cm marmagas, és jócskán volt köztük különbség. és szerintem egy retrieverhez képest elég agresszív is. de köszönöm a válaszokat. :) maradok annál, hogy keverék :D de jöhetnek még az ötletek. :)
2012. márc. 17. 19:20
 15/22 anonim ***** válasza:

De nem is kaukázusi :) és nem kell leordítani a fejem.. :( Mellesleg valami keverék lehet csak nem láttam, hogy visszakunkorodik a farka. De ha akarod: www.google.hu/search?q=sima+sz%C3%B6r%C3%BC+retriver&tbm=isch&pbx=1&aq=&oq=&aqi=&fkt=&fsdt=&cqt=&rst=&htf=&his=&maction=&site=images&gl=hu&source=mog<oken=ab6f0f2d&biw=400&bih=220&sei=ZtZkT9TZHY7Mswa3tuT8BQ



Ha nem jön be akkor bocsi, csak mobilról netezem :)

2012. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen kérdezõ, azt írtam, hogy sima szõrũ retriver, mert leginkább arra hasonlît :) Csak hogy visszakunkorodik a farka :| nem tudom, talán a retriver és a kaukázusi között van. De lehet, hogy nem :)
2012. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2012. márc. 17. 19:42
 18/22 anonim ***** válasza:

Retriever nem hinném, hogy van benne! Az tuti, hogy keverék és kau is tuti van benne!

A retriever sokkal karcsúbb és a fej alakja is teljesen más!


Simaszőrű retriever testfelépítése:

"Lágyéka rövid és széles. Egyenes,viszonylag rövid farkát felemeli,de nem sokkal a hátvonala fölé. Mellkasa mély és viszonylag széles; a szügye szép. A fej hosszúkás, szép formájú;a koponya mérsékelten széles és lapos."

2012. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Malamut keverék. A gazdája vagyok :)
2012. márc. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Vicc volt, szerintem is masztiff mix lehet XD Bocsi...
2012. márc. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!