Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta lenne ideális...

Melyik fajta lenne ideális nekünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április-május környékén szeretnénk egy kiskutyát/nagykutyát..igazából érdekelne melyik fajtát ajánlanátok vagy melyik fajták keverékét?A körülmények:

Panelban élünk,napi 5-ször vinném le(nyáron többször),kisgyermekes család vagyunk(3 kisgyermek),illetve kutyák is vannak itt-ott,közepes termetűre gondoltunk,mert a kis ölebeket nem szeretjük :) Ha valamit kihagytam nyugodtan kérdezzétek meg,mi a vizslára gondoltunk egyébként elsősorban vagy annak keverékére :) Előre is köszönöm :)


2012. márc. 12. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Talán egy puli vagy egy Jack Russel terrier.De lehet még mopsz is,vagy keverék törpe németjuhász,vizsla.
2012. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
törpe német juhász? 10 éve járok kiállításokra de ez a fajta nekem új..
2012. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is járok pár éve kiállításokra de ez a törpe német juhász nekem is új :)
2012. márc. 12. 18:19
 4/24 anonim ***** válasza:
48%

A törpe németjuhászról képet kérek:)).

Amúgy szerintem egy Mudi is megfelelne:).

De ahogy írtad a vizslára gondoltatok, az is teljesen jó lenne. Szőrével nincs gond, az energiáját a sétákkal levezetnétek. Igazi családi kutya:)

2012. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul tudom.De én egy menhelyen vagyok önkéntes,és nagyon sokszor járok ki.Ott leírják a fajtáikat a kutyáknak,és van egy kutyus akihez az van írva hogy törpe németjuhász.Onnan gondoltam,mert a kutyus tényleg kicsi.De én inkább úgy mondanám hogy németjuhász és tacskó keverék. :)(előző voltam)
2012. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A mudin már gondolkodtam,csak félek nem tudnám levezetni az igényeit :)
2012. márc. 12. 18:37
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Beagle szerintem jó lenne,vagy a Sheltie,Whippet,schnauzer :)
2012. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Köszönöm szépen :) Nagyon gondolkozom :))
2012. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
hupsz ezt nem ide akartam :D) Bocsánat! Légy szíves jelentsétek :)
2012. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Blue11

Semmi baj!Egyébként már nem lehet jelenteni :)

2012. márc. 12. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!