Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem vagyok itthon a kutyuso...

Ha nem vagyok itthon a kutyusom széttép dolgokat (kosarát, szőnyeget, legutóbb pedig a telefonkábelt). Ez mitől lehet? Eddig sosem csinált ilyet. Hogyan tudom róla leszoktatni?

Figyelt kérdés
9 hónapos kutyusról van szó. Naponta rendszeresen többször is sétáltatva van, több játéka is van. Ha itthon vagyunk esze ágában nincs kárt csinálni. Ráadásul tudja hogy rosszat csinált mert mikor hazaérek nem üdvözöl hanem a helyéről lesütött szemmel néz rám. Nem tudom mit tegyek!

2012. márc. 14. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
kamaszodik,szigorúbbnak kell vele lenni, nekem is a 9 hónapos kutyám olyan dolgokat csinál amiket elötte sose, én erre gondolok ,de majd meg írják a többiek is a véleményüket..
2012. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs stressz. Olvass utána, mert kicsit hosszú lenne mindent leírni róla.
2012. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szeparációs szorongás...valószínűleg régóta fennáll csak eddig nem voltak ilyen nyomai...!

Szakembert kellene házhoz hívni...vagy minimum elolvasni egy pár szakkönyvet pl. Cesar Millan, Jan Fennell...

2012. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!