Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A havanese kutyusom szétrágott...

A havanese kutyusom szétrágott egy grafitceruzát amíg nem voltunk itthon. Szerintem le is nyelt belőle. És én személy szerint nagyon bepánikoltam. Lehet ettől valami baja? És ha igen, mi? Elvigyem állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egy pár óra múltán semmi baja, akkor feleslegesen izgultál. Egy kis széntől meg fától sok baja nem lehet.
2012. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
adjál neki egy papírt is, és akkor egy picasso képet fog kakilni
2012. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 970630 válasza:
nekem vagy 50 cerkát már megevett a kutyám néha együtt eszem vele :D
2012. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 970630 válasza:
ja hát ha csonttol nincs baja akkor 1 cerkátol?
2012. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle semmi baja, nyugodj meg.

Ha elmegy az étvágya, levert lesz, nem iszik, akkor irány a doki, bármit is evett vagy nem evett meg, de egy darabka ceruzától nem lesz baja.

2012. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Huu.Köszönöm szépen a válaszokat (kivéve azt a festőset, mert az nem volt túl hasznos).Én már itt teljesen pánikban voltam, de most sikerült megnyugodni.
2012. febr. 4. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alsós kisiskolás koromban volt egy rossz szokásom "megettem" a ceruzáimat, addig rágtam őket, a végüket. Most 28 éves vagyok, soha nem mentem dokihoz emiatt :)
2012. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó ez igaz, én is rágtam.:) csak ugye ő a grafitot is kirágta, és az mérgező.
2012. febr. 4. 20:19
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Nekem volt egy kiskutyám, akit Parkernek hívtam itthon, mert az összes tollamat megette. :)) A ceruzától még hasmenése sem lesz, szén van benne, mint a tablettában:))
2012. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:) hát az én kutyámat Rómeónak hívják és biztos hogy több ceruzát nem fog enni, mert úgy megijedtem hogy soha többé ceruzát elől nem hagyok:D
2012. febr. 4. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!