Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestü kutyafajták...

Milyen kistestü kutyafajták vannak? (3-4-5kg)

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:

palotapincsi,spániel

A mi keverék kinkutyánk ami csak úgy ,,lett,, a félig spániel félig máltai selyem szőrű

kb 12 hetes és kb 1 kg. Egy kis szőrcsomó.

2012. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
palotapincsi,yorki,csivava, máltai selyemkutya,tacskó, 1. válaszoló a spániel mióta kistestű te eszes?? xD
2012. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Yorkit csak ajánlani tudom nekem az van de pl aranyos még a westi vagy a havanese is.
2012. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] tessék spániel háát ha ez 5 kiló akkor megeszem a gatyám vazze xDDD
2012. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi pincsink is mix,shih-tzunak vettük aztán átk*rták a fejünket de nembaj jobban is tetszik mint egy shih-tzu már:)) jah és kerek 5 kg ma mértem le mérlegen:) igen jó természete van:)

Shih-tzu is kistestű ő is rettentő barátságos,gyerekbarát egy kutya.

Csivavát ha nincs kisgyereked akkoris ajánlanám,bár nekem soha nem kéne de az kit érdekel :)

Pomeraniai Törpespicc kicsi marad de nagyon ugatós érzékeny kutyus,panelba nem ajánlanám

Papillon: ő is belefér még és neki is nagyon jó természete van!

jajj hát Yorkiet kihagyom..pedig akkora egy divat kutya,ha ilyet veszel a napjainkban igen óvatosan,hagyd a tenyésztőket ígyis k*rvára fut sajnos a yorkie piac

Toy uszkár,vagy törpeuszkár: Nagyon értelmes okos kutyák,imádják az embereket, kisgyerekekkel annyira nem toleráns(15 évig volt fehér törpe uszkárom,Isten nyugosztalja)

Havanese,Bolognese: Édes kis ölebek ők is ,róluk csak kozmetika álltal tudok mesélni,elég harciasak tudnak lenni ha nem következetesen vannak nevelve,amúgy szép kutyák

Aztán vannak a tacskók akik sok mozgás mellett igen jó társ tud lenni...........

És itt befejezem ha valaki akar még egészítsen ki, ez most fejből jött és tapasztalatok,hallottak alapján :)

2012. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ausztrál terrier, Norfolk Terrier, Brüsszeli griffon, Törpe schnauzer, Törpe Pinscher, Lhasa Apso, Bichon frise.
2012. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat:)
2012. márc. 14. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:

* Papillon *


[link]

2012. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!