Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a kistestű kutyafajták?

Melyek a kistestű kutyafajták?

Figyelt kérdés
Szeretnék albérletbe kutyát vásárolni, a lehető legkisebb méretűt, és a lehető legolcsóbb fajtát.. Mini yorkira, csivavára vagy valami más zsebkutyára gondoltam , de elég húzósak az árak:S Szóval második kérdésem: milyen kutyát ajánlotok egy albérletbe, ami nagyon nagyon pici[buszon is szállítható], és még árban is lehet megfelelőt találni?
2009. aug. 26. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Palotapincsi,Mopsz,Shih-tzu,Máltai selyemkutya.De a kisseb termetű kutyáknak mostanság elég huzzos áraik vannak.
2009. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
mini yorkie nincs!!!
2009. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Menhelyi keverék. Szerintem nincs olyan zsebkutya amit olcsón megvehetsz. Vagy ha van akkor az beteg, nem fajtatiszta stb. ÉS NINCS MINI YORKI, érted?
2009. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

jól van már!!nem értek annyira a kutyákhoz, azért írtam ide!! ti nem arra használjátok az oldalt, hogy megtudjátok amit nem tudtok?? bocsánat, hogy nem vagyok kutyaszakértő, gondolom ti tudjátok az összes kutyafajtát fejből!.. gratulálok az ilyen embereknek.. ez az oldal azért jött létre tudtom szerint, hogy segítsünk másoknak...


köszönöm a nem bántó jellegű válaszokat!!!

2009. aug. 26. 13:56
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
A kérdésedre is válaszoltak... Mellesleg én pont a legtöbb kutyát fel tudom ismerni, mivel ez a hobbim, a mindenem.
2009. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

szia!szerintem legyen palota pincsi,nekem is az van 15-ezerért már kapsz(tk-s)

A flegma válaszadokkal meg ne foglalkoz!puszi

2009. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

Puszi, jézusom:D Ismeritek egymást?:D

Törzskönyves palotapincsi 15ezerért... Na megnézném én azt.

2009. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Én jól meggondolnám, hogy albérletbe viszek-e kutyát. Az anyagiakra most nem is térek ki, nyilván azzal tisztában vagy, hogy egy kutya tartása nem kevés pénz, jóval többe fog kerülni mint amennyiért megveszed. Viszont azzal is tisztában kell lenni, hogy sok főbérlő nem látja szívesen a kutyát a lakásában, akik mégis, azok meg horror árakon adják esetleg ki a lakást, mert tudják, hogy nagyon nem válogathatsz. Ha ebből az albérletből valamiért menned kell nagyon megnehezíti majd a kutya az életed, ilyenkor szokott az lenni, hogy családi okok miatt gazdit keresek neki, vagy menhelyre kerül a kutya, esetleg az utcára.
2009. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
Okokám a puszi használatos köszönö szoként is...néz körül kérlek az interneten mennyiért árulnak fajtatiszta pincsit és utána lehet irogatni!!Ha meg flegmázni jársz ide akkor mehetsz is el!PUSZI
2009. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Okoskám
2009. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!