Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elköltöztem az Alföldről...

Csirpi kérdése:

Elköltöztem az Alföldről dombságra, velem jött a kutyám azóta sűrűn köhög-öklendezik lehet-e ez az oka?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint "dombsági" visszautasítom a vádat, hogy a hegyek betegséget okoznak:P Nem ez az oka.
2012. márc. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a költözés miatt, de NEM mert dombság, hanem mert vagy a lakásban valami, ami árt neki, vagy a környék levegöje annyira szennyezett, hogy attól köhög, esetleg útközben megfázott.


Az egyetlen, ami kizárt, hogy a dombság tesz rosszat, álatalában minél magasabb a terület, annál egészségesebb, kivéve, ha helyileg van valami szennyezödés.

2012. márc. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Honnnan az Alföldröl, hová dombságra?

Mert ha az Alföldön messze voltatok mindenféle ipartól, a dombság meg gyárterület vagy hasonló, akkor már meg is van az ok.

2012. márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is meglehet, hogy az új helyen nő valami olyan fűféle, vagy virág, ami az Alföldön nem volt, és egyelőre ez irritálja, majd hozzászokik.

Egyébként az országnak a legporosabb része az Alföld, én is itt élek, ahol dombok, hegyek vannak (több a fa) tisztább a levegő.

2012. márc. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan bonyolult, mint gondolod. A dombságon hidegebb van, nehezebben melegszik fel. Lehet megfázott?
2012. márc. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!