Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért öklendezik a kiskutya?

Miért öklendezik a kiskutya?

Figyelt kérdés
Elhoztam egy kölyökkkutyát (törpetacskó), két és fél hónapos. Eddig macskatáppal etették (konzerv+száraz), de én Pedigreé juniort adtam neki(konzervet). Másnap a széklete egy kicsit híg volt, illetve kétszer öklendezett kb. 1 percig. Egyszer sem hányt de a szája habos lett.
2011. dec. 17. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOS ÉS NEM GYAKORIKÉRÉS.HU! lEHET HOGY MEGMÉRGEZTÉK VAGY OLYAT EVETT AMI NEM EHETŐ. A HABZÓ SZÁJ NEM VALAMI BIZTATÓ!
2011. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos! Ha megmenekül a Pedigree-t dobd, hulladék tápok közé sorolandó!
2011. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos, a későbbiekben pedig minőségi SZÁRAZ táp (a konzervek 80%-a víz, azon nem lehet felnőni).
2011. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szar táp miatt van, azonnal le kellene cserélni legalább egy középkategóriásra(Joser, Dog Chow). Ha nincsenek további tünetei, akkor felesleges orvoshoz vinni, viszont ha levert, bágyadt is, akkor igen.
2011. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!!!
2011. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi más tünete nincs, játszik, eszik életvidám. Viszont a habzó szája a hányingertől van valószínűleg(állatorvos mondta)Szerintem biztos a kajától van hiszen hirtelen váltottam át egy idegenre/stressz érte(aznap hoztuk haza)/és lehet hogy sokat adtam neki. Vettünk neki száraz tápot, azóta 3x kakilt szilárdat és azóta nem volt semmi:)
2011. dec. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!