Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Palotapincsit!...

Szeretnék egy Palotapincsit! Milyen kutyus ez a fajta?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá , de nagyon szeretem ezt a fajtát beléjük szerettem. Csak is kizárólag pincsi kell! Saját tapasztalat érdekel.
2012. márc. 15. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos. Nekem volt ilyen, 15 évig bírta. :(
2012. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kifejtenéd ? :)
2012. márc. 15. 21:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Szomszédunknak van egy.

Kedves kis kutya. Most 7 éves. Jól kijön minden állattal szeret bent lenni de ha a kertben van akkor nézelődik, hogy mi történik az úton. Lehet vele jókat sétálni játszani de nem egy túl mozgékony fajta. Bárki jön örül neki, de néha egy kicsit bizalmatlan, de hamar barátkozik.

A szőre sok odafigyelést igényel ha nem nyíratsz vagy nyírsz neki rövidebb fazont.

Csak jó helyről vegyél ilyen fajtát mert elég beteg típus.

2012. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. márc. 15. 21:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi alapján szerettél bele, ha nem ismered? Használd a google-t, ismerd meg, és utána jelents ki ilyeneket.
2012. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mikor szerettem bele ? Tegnap , és hogyan ? Sétáltam az utcán és egy néni sétáltatott egy nagyon édes palotapincsit. Nagyon megtettszet ez a fajta sok ismerősömtől is a jót hallom.
2012. márc. 15. 22:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy hívják, hogy pekingi palotakutya...nem palotapincsi..
2012. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De én meg palotapincsinek mondom. -.-
2012. márc. 15. 22:56
 9/14 anonim ***** válasza:

dehogynem ma már van különbség így mendemonda szintjén a palotakutya és a sima pincsi között,még ha még nem is elismert:

palotakutya:

[link]


pincsi( ő a mi kutyánk):

[link]


[link]


[link]


:)

van sok különbség!

Kérdező: Te melyik típúsba szerettél bele?

Amúgy igen okos kutyák,enyémis tud minden alap parancsot plusz az összes játékának a nevét és nagyon szófogadó! Csak ajánlani tudom,én shih-tzunak vettem,csak átvertek a szapik,de nem bánom hogy pincsim lett:))

2012. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia Vivien. :D
2012. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!