Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan taitsam meg a kutyamat,...

Pitbull123 kérdése:

Hogyan taitsam meg a kutyamat, hogy ne jarjon a kertbe?

Figyelt kérdés
Golden retrieverrol van szo.

2012. márc. 17. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Álldogáljon egy helyben, vagy mégis mi a célod?
2012. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezt, hogy érted? Mit szeretnél pontosan?

Kiengeded a kutyát és csak álljon az ajtóban? Vagy hogy érted?

2012. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkora a fuvunk h nyugodtan elfer rajta, csak nem szeretnem h a kerbe jarjon es szettapossa a termest.
2012. márc. 17. 10:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne engedd ki a kertbe, vagy zárd el onnan, ahova nem szabad bemennie, ilyen egyszerű.
2012. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dr. Válasz válasza:
Költözzetek panelba.
2012. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Hát én úgy tanítottam meg neki, hogy ne szaladjon bele a veteményes kertben, hogy mikor bele akartak volna menni akkor mondtam, hogy NEM. És elvittem őket onnan. Ezt annyiszor megismételtem még nem értették meg, hogy a veteményesbe nem megyünk bele.

(Nálunk ezt 3x kellett megismételni és rájöttek, hogy mit is szeretnék).

De ha nem megy bele hanem kikerüli akkor dicsérd meg!

2012. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De ha nem vagyok otthon,akkor atmegy, vagy ha nem vagyok vele,az elkerites pedig eleg sokba jonne ki.
2012. márc. 17. 11:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen az élet, a kutya sajnos több melóvan jár, mint hogy etetni kell és néha megsimogatni. Erre mondjuk az előtt is gondolhattatok volna, hogy bevállaljátok.
2012. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg lehet próbálni megtanítani, pontosabban megtiltani neki, okos kutya, biztos megérti, viszont ha nem foglalkoztok vele eleget (mindennapos séta, tanítás, játék), akkor le se fogja tojni, hova nem szabad menni, ott fog magának elfoglaltságot keresni, ahol talál, merthogy ő is utál unatkozni.
2012. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oke,koszonom erre voltam kivancsi, hogy egyaltalan meg e lehet tanitani es mikent.
2012. márc. 17. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!