Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért hiszi mindenki azt hogy...

Mért hiszi mindenki azt hogy a Rottweiler egy gyilkológép?

Figyelt kérdés
Van egy Szuka Rottweilerem 10 hónapos és ha jön valaki mindig az meg hogy zárd már be mert megharap mindenki ezt csinálja aki nem ismeri.Aki ismeri az meg tudja hogy egy aranyos kis kutya.

2012. márc. 17. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt egy sztereotípia ez. Én is rotit szeretnék majd. Az amstaffokat is megbélyegzik, csak azért, mert volt/van pár degenerált ember, aki kutyaharcra használja őket :(
2012. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy el terjedt dolog, hogy a Roti egy "fenevad".

Szomszédunkban is van egy Roti szuka. Attól is n agyon félnek. Pedig ők kiskorától jól szocializálták és imád mindenkit. Nagyon kedves kutya!

2012. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ne de van annyi degenerált hogy csak na és nem azt mondom hogy nem tud egy fenevaddá válni de én csak egy társat akartam nem egy gyilkost,ezt nem érti meg senki hogy van munkakutya de nekem csak egy társ kellet.
2012. márc. 17. 11:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
sok az őrült roti.Egy időben nagy divat volt,boldog-boldogtalan rotit vett.Persze nemértettek hozzá,aztán jöttek a hírek sorban,hogy megette a szomszéd kisfiút, a postás, a nagymamát. És ez a hírnév maradt.
2012. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert az is!Meggyilkolja a szived annyira aranyosak!:)

De szerintem azér félnek töllük, mert nagyok fekete-cser a színük(kicsit riasztó szín) a legtöbbnek nincs farka.Ès mert rendőrség is használja őket.És lehet látják ahogy a "csibészre" mennek.

Egyből elkönyvelik gyilkosnak...

De a bullokat is használja:(((

Sok a buta tudatlan ember :/

2012. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Régen nekünk is rotink volt, szelíd volt mint a bárány mégis mindenki félt tőle :).
2012. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
sok haverom van ott keménykednek a korcs amstaff-al vagy pit el és a kutyájuk nagyon szeény meg minden de azért uszítják mindenre és csodálkoznak ha egyszer valamék cigány kiengedi a kutyáját és vége a pitnek vagy az amstaffnak.Amugy csak mondom a faluba nincs egy normális faj pit vagy staff
2012. márc. 17. 12:10
 8/13 A kérdező kommentje:
szerény
2012. márc. 17. 12:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz magyarul?
2012. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kellene lógnod nyelvtan órákról.
2012. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!