Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mitől függ hogy egy kutyána...

Az mitől függ hogy egy kutyának beválik egy kullancsírtós spot/nyakörv a másiknak meg nem?

Figyelt kérdés

mert egy csomó olyat olvastam hogy :- én már évek óta ezt használom és se kullancs se bolha nincs a kutyába..

egy másik hogy : -tele van a kutyám kullanccsal hiába van rajta xy


ez mitől függ???


mert azt tudom hogy minden kutya más,de akkor is ha erre van kifejlesztve ,olyan hatóanyagok vannak benne akkor mért nem jók minden kutyára??



én most készülök kiltix nyakörvet venni ,remélem nekünk beválik..


2012. márc. 17. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem azoktól függ amiket leírtál (részben attól is) ,hanem, hogy milyen helyen él a kutya. Pl. az egyik kutya, amin beválik az XY, az az alföld legdélibb részén él, ahol nyilván kevés kullancs van... Amelyiken pedig nem válik be, az egy bokros, bozótos részen él...
2012. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Embereknél is van, hogy a szúnyog pl nem megy rá valakire, máson meg van távoltartó szer, mégis rászáll. A kutyák bőrének kipárolgása más-más. Plusz a kullancsok sem egyformák a különböző helyeken.
2012. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én városba lakok, hétvégente a parkba megyünk több órára akkor jó lesz a kiltix szerintem, nem egy kullancsos park , egyik évben semmit nem használtam a kutyámra és egyet se találtam benne..
2012. márc. 17. 18:24
 4/5 Guriga68 válasza:

Ahogy fentebb írták, lakóhelytől is függ és van egy olyan része, hogy egyéni érzékenység. Az én kutyáim néhány nyakörvtől allergiás tüneteket is produkáltak.

Az olcsóbb fajták nekünk nem jöttek be.A Kiltix bevált.

2012. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát mi is régen próbáltunk olcsóbbakat de nagyon vakarózott tőle és 1 hétig hordta csak, remélem a kiltix beválik, még márciusba veszek egyet neki..
2012. márc. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!