Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha látok egy kóborkutyát és...

Ha látok egy kóborkutyát és felhívok egy menhelyet akkor kimennek érte?

Figyelt kérdés
Már több napja itt kóborol egy kutyus és ma elkísért a buszhoz is, megvárta míg felszállok és úgy nézett hogy a szívem szakadt meg. Melyik menhelyet hívjam akik ki is jönnek a kutyusért? Befogadnám de albérletben lakok és a tulaj nem engedi a kutyust.

2012. márc. 19. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozzál, de sajnos kicsi az esélye, hogy fogadni tudja valamelyik. Max a gyepmesteri telep marad utolsónak.
2012. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hol vagytok helyileg. A legközelebbi menhelytől kéne segítséget kérned. Nem tudnád te elvinni a menhelyre? Mert inkább a gyepmesteri telepekről szoktak kijönni kutyáért, és ott bevágják egy kis kennelbe másik 30közé, aztán vagy széttépik, vagy nem... Szóval próbálkozz a menhelyekkel. Rex, Noé, Bottyán Equus. Ezek mondjuk Pest megyében vannak. Pár hete én is találtam egy kutyust, telefonálgattam, de se a Rex, se a Noé nem fogadta, mondván teltház van, de a Bottyán Equus fogadta, annak ellenére, hogy főleg lovak mentésére vannak. Érdemes alaposan utánanézned. A számomra legszimpatikusabb állatotthonnak itt a linkje, ha gondolod, elérhetőséget is találsz: www.bottyanequus.com
2012. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, Kelenföld városközpontban van a kutyus és már pár nappal ezelőtt is láttam szegényt.
2012. márc. 19. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A kóborló állatokat a gyepmester fogja be és szállítja a menhelyre.
2012. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát próbálkozz meg, nálunk volt hogy falkába járt 4 nagy testű kutya és akkor hívogatta mindenki a gyepit meg a menhelyet senki nem jött ki, amikor egy westie-t és a gazdáját megtámadták akkor rendőröket hívtak , a rendőrnek két kutyát kellett lelőnie annyira agresszívak voltak ,csoda hogy a westie és a gazdija megmenekült, nah azóta egyből begyűjtik a kóbor ebeket..

szerintem amíg nincs gond nem csinálnak semmit, de lehet hogy csak itt ahol én lakok... amúgy 5-6 hónapig kóboroltak itt a kutyák a környéken,és mindenki félt tőlük,mert az egyik egy kau keverék lehetett ,meg volt ott roti keverék is, nem tudom honnan jöttek..de örülök hogy most már egy kóbor kutya sincs itt..

2012. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!