Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondani kell a kutyának, hogy...

Mondani kell a kutyának, hogy szeretem, vagy látja azt rajtam?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:46
1 2
 11/15 anonim válasza:

Nem vagyok kutyaszakértő,sem oktató.

Egyet viszont tudok,hogy értenek bennünket!A lélegzetvételedet is érzékeli,Nem kell beszélned,még csak ránézned sem ahhoz,hogy ő tudja,most boldog vagy,vagy sem!

Imádják viszont,ha rájuk nézel és beszélsz hozzájuk.Azt meg főképp,ha az is érdekel,Ő hogy van!

Szeresd őt nagyon!!!

RÁ FOGSZ JÖNNI!!!

2012. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 CcAaSs válasza:
Mondani akkor "KELL" a kutyának hogy szereted, ha te megad ezt éppen nem így érzed, vagy a cselekedeteid nem ezt igazolják! Pesze a "KUTYA" ettől még szerethed téged, mert Ő a "KUTYA"! Ne feledd a "KUTYA" tévedhetetlenül ismeri fel a jó vagy rossz embert!(az ő szempontjából)
2012. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 slywer válasza:

Szavak nélkül is érti amit gondolsz,ahogy viselkedsz,a rezgéseidet,a hangulatodat.

A Kutya egy 3 éve gyermek értelmi szintjén van--->az pedig megérti a szavaidat is,nemcsak a hangsúlyból következtet!


Ajánlom a National Geographic-on vetített "A csodálatos kutyadoki" című gazdinevelő---mert tulképp. a gazdákat kell nevelni,hogy jó kutyáik legyenek!-- dokumentumfilm sorozatot!


+ a szakújságokban,szakkönyvekben is le van írva,hogy a Kutyák nemcsak a hangokból értenek!

2012. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A viselkedésből érti!
2012. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ha tényleg szereted akkor érzi
2012. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!