Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg apportíroz...

Hogyan tanítsam meg apportírozni a kutyámat?

Figyelt kérdés
Semmit nem hajlandó a szájába venni se játékot se semmit annyit el tudtam érni vele hogy megfogja a szájába de nem tartja csak egy pillanatra beveszi hogyan tudnám ezt fokozni hogy ha eldobom hozza vissza?

2012. márc. 19. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szájába adod azt amit szeretnél hogy megtartson , az egyik kezedet az állához rakod (figyelj hogy ne a nyakrészre), a másikat pedig az orrészhez és megtartatod vele a dolgot.Nem kell összeszorítani a pofáját, csak ne hagyd hogy elköpje az apporttárgyat.

Jól jönne a klikker is ilyenkor, mert eleinte csak rövidebb ideig tartja majd meg és a klikker segítségével pontosan tudnál jutalmazni, hamarabb rájönne mit is akarsz tőle.

2012. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha mondjuk egy zsinórós labdát huzogatsz előtte a földön, akkor kergeti? Csak játszani szeretnél igy vele, vagy vizsgára készülsz?
2012. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég összetett feladat, ez egy jó leírás:

[link]

2012. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm amúgy klikkerezek vele. Nem nem versenyre készülök és játéknak meg nem mert azt ne olyan kedvből csinálná mint hogy ha én parancsolgatnék neki hogy hozd vissza. Hanem ilyen trükköket akarok majd megtanítani neki hogy a végén különböző tárgyakat hozzon ide amit kérek tőle. De előtte meg kéne tanítanom hogy tartsa is a tárgyat meg hogy hozza is hozzám.
2012. márc. 21. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj, de nem értem. játéknak nem, de feladatnak akarod. akkor azt a feladatot sem fogja szeretni. megtanitod neki, és baromi gyorsan fogja neked odavinni, mert utálja, ergo minél előbb szabadulni akar tőle.
2012. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!