Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták keveréke lehet...

Milyen fajták keveréke lehet ez a kutyus?

Figyelt kérdés

A képen a kutyus 3 hónapos, a szőre félhosszú, elég "tömött", néhol hullámos. A mellén fehér folt van,a lábain úszóhártya. Szerintetek milyen fajták keveréke és kb mekkora lesz? Most 4 és fél hónapos és 16 kg :-)


[link]


[link]


2009. jún. 13. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szőr és úszóhártya miatt Újfundlandit mondanék, de a kép nem igen hasonlít... azon inkább valami puli alapú utcai vegyes néger reggae énekes beütéssel, de nagyon aranyos :D
2009. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az állatorvos is elsőre Újfundlandit mondott, de egyre kevésbé hasonlít rá. Természete sem túl nyugodt, jó jelzőkutya és szeret belekötni más kutyákba, játék közben folyton ugat azt hallottam ezek nem Újfundlandi tulajdonságok:-)
2009. jún. 13. 08:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem, ezek tényleg nem Újfunlandi jellemzők :) ... akkor nem tudom, de aranyos... a majdani méretére tudtommal a talp-méretéből lehet következtetni... ezt leszámítva (hogy méretben mire számíts) meg nem hiszem, hogy fontos lenne, milyen fajta... a tulajdonságait, ahogy leírtad, már így is elég jól kezded megismerni :)
2009. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Inkább csak kíváncsiságból érdekel kb milyen keverék lehet, de ezen kívül valóban nem fontos :-)
2009. jún. 13. 09:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy nagy testűé és egy kis testűé, amiből az egyik fekete volt és hosszú szőrű.

Nem lesz magas kutya ( mert a lábai rövidek), de akármi is lehet belőle. Ha jól neveled, "jó" kutya, akit szerethetsz és sok örömet fog okozni.

Ha rosszul neveled, meg sokat bosszankodsz majd, mert nem érted mitől olyan.

2009. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem leonbergi és puli mix lehet.
2009. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az hogy puli van benne az biztos. Bár én nem ismerem már a különlegesebb fajtákat, de a dús, hosszúkás, néhol hullámos dundija erről árulkodik.

Az ugatgatós játék meg szerintem csak azért van, mert imád játszani, és így fejezi ki.

2009. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ír vízi spániel?


[link]

2009. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan Mudisnak tűnik :) Aranyos kutyus.
2009. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mudi?
2009. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!