Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták keveréke lehet...

Milyen fajták keveréke lehet ez a kutyus?

Figyelt kérdés

Még kölyök kutyus :)

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. okt. 9. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem tudom de nagyon cuki *.*
2010. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Huh hát szerintem keverékek keveréke :) De nagyon édes. Valamiféle drótszőrű kutyus lehet benne. Meg a feje például elég terrieres mondjuk foxterrier. De még nem nagyon ütnek ki rá a fajtajellemzők szóval passzolok. Szerintem több fajta is van benne. Nagyon édi :)
2010. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hú hát nem tudom én sem, hogy milyen, de ez a kutyus annyira ,de annyira aranyos, hogy nem bírtam ki, hogy ne írjak. :D Bármelyik fajtiszta kutya helyett inkább fogadnék el egy ilyen kutyust. :D Sokkal aranyosabb a fajtisztáknál. :)
2010. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Valószínű nagytestű kutyus lesz, így a foxi kizárható. Sztem van benne Briard./pofi,szőrzet/
2010. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
uccsó elöttinek: minden kutya fajtiszta, a képen látható, egyébként nagyon édes, kutya is. Az már más kérdés, hogy fajTAtiszta-e. És ne mondj ilyeneket, hogy szebb mint bármilyen fajta kutya, mert nincs ilyen, mindenkinek más a szép nekem spánielem van számomra ő legszebb, de ennek ellenére van több kutya is ami szép.
2010. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D amúgy nem az én kutyusom, hanem az unokatesómé. :) szerintem is nagyon édi
2010. okt. 9. 14:23
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

14:18

De mondok ilyet, mert számomra igenis ez a legaranyosabb kutyus. :) és akkor is szebb (számomra) (a kedvedért oda írtam, hogy megértsd, hogy hogy értettem :D) minden FAJtiszta kutyusnál. :D Csakhogy legyen min csámcsognod. Nem értem az olyanokat, mint te, hogy mégis minek javítgatsz ki másokat? Foglalkozz a saját dolgoddal és hibáiddal, hidd el, a KUTYA nem kíváncsi az észrevételeidre, meg a véleményedre, azzal a kérdéssel kapcsolatban írj, amit a kérdező feltett, nem én tettem fel kérdést, hogy hány hiba van a mondatomban. :D Ha meg ennyire zavar, akkor menj el tanárnak és ott kiélheted magad a gyerekek dolgozatain majd. :D

2010. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is van benne valami terrier, inkább Welsterrier...

Ám szerintem nem kijavítani akart, hanem tájékoztatni, neszóld le! Lehet h tanár, akk nagyon megdorgál xD

2010. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jézusom, de édes :O

:)))

2010. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

10-09 18:37:

Bizony érdemes megtanulni, hogy mi a különbség a fajtiszta és a fajtatiszta között. Pontos fogalmazás a helyes gondolkozás alapja. Ha nem tudod mit beszélsz, akkor inkább előbb tájékozódj.

2010. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!