Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a kennelköhögés? Vagy...

Milyen a kennelköhögés? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A palotapincsimre kb kétnaponta rájön valami.Olyankor áll behúzott farokkal,és hangosan kapkodja a levegőt,majd a végén mintha ki akarna hányni valamit.

Most voltunk dokinál,de ezt elfelejtettem közölni.Két hét múlva kell visszamennünk.Nagy a baj,visszavigyem előbb?


2012. márc. 21. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd elöbb, de ez tuti nem kennelköhögés.

"Ha köhög a kutya, figyeljük meg hogy a köhögés felső légutakból indul-e ki vagy mélyről jön. Mandulagyulladás, gégetájéki érzékenység, tüdőgyulladás, légutakba jutott idegen test, daganatok és tüdőtágulat (emfizéma) szintén okozhat köhögést. Jelentkezhet azonban baleset után is, rekeszizom vagy tüdőrepedés következtében, és szívbetegség tüneteként is."


Google -> köhög kutya

2012. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az állatorvost.
2012. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben!

Egyépként van egy kis sérve a hasán.Lehet az hogy ettől csinálja?

Már beszéltem a sérvéről dokival és azt mondta,hogy ráér egy hónapot a műtét,mert most épp tüzel,így ha a tüzelés elmúlik akkor együtt meg lehet csinálni az ivartalanítást,és a sérvműtétet is.

Igaziból sem előtte,sem utána semmi baja.Csak nem értem mért csinálja ezt a hányásos valamit.Ezeknél a fajtáknál ez nem jellemző?Nem lehet,hogy azért csinálja mert nyomott a pofija?

2012. márc. 21. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én boxerem is szokta ezt csinálni. Ilyenkor vagy kijön egy kis habos nyál belőle, vagy nem jön semmi. A lenyalogatott szőröket ők is visszaöklendezik időnként. Igaz nálunk ez nem kétnaponta van.
2012. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!