Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hetes amstaffomnak remegnek...

11 hetes amstaffomnak remegnek a mellső lábai. Lehet azért mert kis kicsi?

Figyelt kérdés

Szükséges neki valami kiegészítőt adnom vagy elmúlik magától? Pro Plan táppal etetem.

Köszi


2012. márc. 21. 16:58
 1/5 A kérdező kommentje:
*mert még kicsi akart lenni. :)
2012. márc. 21. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
A tenyésztő mit mond?
2012. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még ne kérdeztem . De igazad van. Írok neki.
2012. márc. 21. 17:01
 4/5 anonim válasza:
Szia ! Figyeld meg, hogy csak kimerültség után történik-e!? Valószínűleg úgy lesz. A kölyök 3-6 hónapos kora között fejlődik a legtöbbet, fontos a tartalmas táplálék (ásványi anyagok). A staffoknak érzékeny a térdizülete, ficamra hajlamos, ne lépcsöztesd még és ne ugráltasd (akadályon). Adj neki zöldkagyló kivonatos táplálék kiegészítőt, nem olcsó de 1 dobozz 3 hónapig elég (6-9.000Ft) és késöb sok előny származik belőle. Nekem 13 éves és 13 hetes staffom is van most :) Nöljetek nagyra :). Üdv
2012. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen, ezt mondta a tenyésztő is, ő a Luposan-t ajánlotta, szóval megrendelem.

Most igyekszem többször betenni a kenneljébe a játékok után, mert ott mindig elalszik, nem várom meg, hogy remegjen a lába!

Nagyon okos kis dög, gyorsan tanul. Élvezünk minden együtt töltött percet! :)

2012. márc. 26. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!