Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külső élősködők ellen ki...

Külső élősködők ellen ki milyen módszerrel védekezik?

Figyelt kérdés
Eddig Frontline-t használtunk.
2012. márc. 21. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nekem az ilyenek soha nem váltak be szóval én havi 1x fürdetem őket + tisztán van tartva helyük. Mikor séta van a nyári szezonra van nekik házilag csinált bolha nyakörvük nagyon bevált. 2 éve csinálom így azóta nem volt bennük se bolha se kullancs......
2012. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A gond az,hogy mi fertőzött kullancsokkal teli helyen,erdő szélén lakunk.Szabad kérdeznem,a házilag készített bolha nyakörv hogyan kivitelezhető?Kíváncsi lettem:)
2012. márc. 21. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Házilag?Hogyan,elmondod?Há lehet én is szeretném alkalmazni.
2012. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a házi praktika.:)

Kedves kérdező,én ADVANTIX-et használok! :)

2012. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt van:

A kutyanyakának átmérőjéhez illő, nedvszívó, nem muszálas textilzsebkendőt vagy kendőt 12 órán keresztül az alábbi folyadékba kell áztatni: 2-3 csepp levendulaolajat (vagy friss levendulát), fél teáskanál kakukkfüvet (ha van, akkor frisset!), 1 kávéskanál édesköményt, 1-2 gerezd apróra vágott, összenyomott fokhagymát,1 teáskanál tiszta alkoholt (vagy vodkát) annyi szénsavmentes ásványvízben kell összekeverni, hogy a kendőt ellepje. A nedves kendőt kiszárítva, lazán a nyakörv mellé, a kutya nyakára kötve, hetekig védettség biztosítható a nemkívánatos élősködők ellen.


Nekem ez nagyon bevált. Én akkor szoktam a kutyákra tenni általában mikor erdei sétákra megyünk de rajta lehet állandóan is.

Egy textil nyakörvvel is meg lehet csinálni. (De olyannal ami azért a vizet is issza....)

2012. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
köszi!!!:)
2012. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat,jöhetnek még!:)
2012. márc. 21. 20:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

állatorvosnál kapható ( vényköteles,azaz csak receptre )

PRAC-TIC spot on.

40 kg-os kutyára 2800.-ft

3 éve használjuk, gyakorlatilag 100 % -os megoldás kullancs-szúnyog-bolha,és légy ellen !

senkitől nem hallottam negatív visszajelzést ,pedig sokan használják !

2012. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,ez elég jól hangzik!Nálunk az erdős rész miatt a fenti említett élősködők igencsak nagy számban jönnek-mennek,tavasztól őszig.Az ára is egészen elfogadható,érdeklődni fogok utána!Köszönöm!:)
2012. márc. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!