Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora a kifejlett boxer...

Mekkora a kifejlett boxer mérete? Azt tudom, hogy marmagasság = hossz, marmagasság / szélesség, és a feje 2/3 & 1/3 rész az orrnyereg.

Figyelt kérdés
Jelenleg a marmagassága 60cm, szélessége 25 cm, fej 15 és 5cm... Az alomban ő volt a legkisebb, de kapott vitaminokat, csonterősitöt, de olyan kicsinek látom. Másnak is hasonló méretű a boxere? fog még nőlni ? 9 hónapos...
2012. márc. 22. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

a marmagasság nem a hossz hanem a MAR magassága! vagyis kb a váll ás a nyak találkozása, az a kutya marja!!!

Egy német dog kb 60cm marmagasságu!!!

A boxer az csak 35-40

2012. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egybként a boxereket is szaporítják mint a nem normálisak, akkor szokott előfordulni,hogy kisebb a korának megfelelő méretnél.9 hónaposan még nincs vész, de pont most figyelj oda az etetésére, mert ha elkezd nőni, akkor hirtelen fog, és ha nem megfelelően eteted akko rcsak nyurga lesz és nem testes, nagyon idétlenül fog kinézni! Hosszu lesz a lába és nem fog kidomborodni szépen a mellkasa! Ilynekor a doki kötelező jelleggel szokott adni csonterősítő tablettát! Ésn is erősen ajánlom, mert vigyázni kell rá, a diszplázia miatt!

De ha nem leinformálható tenyésztőtől vetted akkor kicsike marad a mindenkori korához képest! De attól még lehet erős és szép! Figyelj rá nagyon, a boxer nagyon nemes kutya!

Ami most nagyon fontos: Rengeteg tápláló, minőségi kaja, lehetőleg tele kálciummal és D vitaminnal(hogy a kalcium be tudjon épülni)rengeteg mozgás, és nulla lépcsőzés!!!!!

2012. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hogy kicsi, inkább kissé túlméretes. Bár nem vészes. Egy felnőtt kan boxer marmagassága van ilyen 60cm körül.


Nem értem minek ez a megalománia. A német boxer egy középtermetű fajta. Ha ennél nagyobb, hasonló típusú kutya kellett volna, akkor bullmasztiffot kellett volna venned.

2012. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Német dog 60cm marmagasságú???? Persze, kb. 6 hónaposa korában. A felnőtt német dogok marmagassága átlagosan 75-95cm között mozog. Vannak extrém nagy példányok, amik az 1 métert is meghaladják.
2012. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1 válaszadónak: Bocsánat rosszul fejeztem ki magam a kérdésemben, tudom mi az a mar magasság, de úgy olvastam hogy marmagasság A -B = A'-B' vel vagyis a hosszával a kutya mellkasától - a seggéig :D. Tehát marmagassága = a hosszával.


[link]


Még ma lefotózom. Csonterősítőket is kap, csak mivel ő volt a legkisebb ezért félek , hogy nem nől nagyra. Az utcánkban is van egy boxer de ő nagyobb, mondjuk idősebb is.

2012. márc. 22. 17:13
 6/11 anonim ***** válasza:
1. vok! jah így már értem! Csak nem volt tiszta hogy értetted h marmagasság az egyenlő a hosszal! ;)
2012. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a boxer marmagassága kb:a kanok 57-63 cm, a szukák pedig 53-59 cm
2013. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én boxerem marmagassága 60 cm , 21 kg és 9 hónapos. Én is kicsinek találtam ,amíg nem mértem meg :).. 2 éves koráig bőven van mit erősödnie.. Az enyém nem törzskönyvezett mégis gyönyörű szép! Biztos ,hogy a Tiéd is. :)
2014. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még 8-10kg felfog menni rá. Magasságra 1-2 centi max.
2014. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én szuka boxerem 7 hónapos lesz 1 hét múlva:

Marmagasság:58 cm

Súly:18 kg

Egy átlagos boxer szuka felnőtt korában 53-59 cm és a kan pedig felnőttként 57-63 cm...

2014. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!