Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sántít a kutyám? (többi lent)

Sántít a kutyám? (többi lent)

Figyelt kérdés
pár napja észrevettem, hogy sántít a 7hónapos Labradorom a bal hátsó lábára(igazából nem annyira sántítás hanem picit úgymond gacsolt befelé) aztán újra rendesen ment. Tegnap meg sántított a jobb lábára masszíroztam neki, hogy megnézzem fáj e neki de nem fáj. Futni tud normálisan ha normáls tempóval sétál akkor semmi nemvolt csak akkor sántított amikor nagyon lassan ment. Most pl. hibátlanúl megy. Nem tudom mit tegyek?! vigyem el egyből orvoshoz és hagyjak ott jópár 10ezret lehet feleslegesen?! vagy várjak pár napot adjak neki csonterősítőt vagy cápaporcot és ha 1-2 hét múlva is sántit néha néha vigyem el?! szerinted?
2012. márc. 22. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb a gyors növés miatt kialakult csonthártya gyulladás. Viheted orvoshoz is, aki ad rá gyógyszert. De otthonra lehet kevésbé fehérje dús tápot, húsmentes ételt adni . Általában elmúlik egy-két héten belül.
2012. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zöldkagylót adhatsz természetesen.
2012. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
el kell vinni röntgenre,ott megmondják mi a baj,ok nélkül nem sántít egy kutya.1000+1 baja lehet,zöldkagylót adhatsz neki nyugodtan ahogy az elöttem szóló is mondta
2012. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!