Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok jó Pitbull kennele...

Hol találok jó Pitbull kenneleket?

Figyelt kérdés

Természetesen itt Magyarországon. Nem ilyen olcsó apróhirdetésekre felrakott ócska igénytelen hirdetésekre gondolok hanem igazi minőségi rendes, egészséges kutya tenyésztőkre. Olyanokra gondolok mint pl.:


[link]

-

[link]


Előre is hatalmas köszönet!


2012. márc. 22. 14:41
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
18%
Cigány-e vagy?
2012. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
sajnos pontosan nem jut eszembe de van asszem a blood chokolate De NEM biztos!!!!Bocsi :(
2012. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Jöhet AmStaff is. Köszi.
2012. márc. 22. 15:19
 4/38 A kérdező kommentje:
Igen, most hogy igy keresgéltem rátaláltam erre a Blood'n'Chocolate Kennel-re amit emlitettél de már megszűnt létezni.
2012. márc. 22. 15:23
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

Sehol. A jó tenyésztők nem reklámozzák magukat és nem adnak kutyát akárkinek.

Keress egy amstaff kennelt.

2012. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

Én a magyar pitteket nem javaslom. Sajnos vagy c*gány kézben van (ezek az expresszese) a többi annyira gyerekcipőben jjár h azért nem ajánlom. Viszont amstafffokat tudok linkelni akikkel csak jo tapasztalaom van,segítőkészek,fajtaértők egészséges jo izomzatú jo idegrendszerű kutyáik vannak,rendszeresen szűrve. Persze az ára is megvan,de hobbikutyának vásároltként nem olyan vészes,de a minőségnek ára van.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ha ezen kívül még keresgetnél akkor itt vannak a bejegyzett kennelek M.O.rol

[link]

Sok sikert a kutíushoz:)

2012. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

"Sehol. A jó tenyésztők nem reklámozzák magukat"


Hülyeség. Csak nézd meg a kérdésemben irt 2 linket. Brutálisan jó minőségű kiváló tenyésztők, akik hirdetik magukat. Hirdetés nélkül nem fogsz keresni soha, az meg nem hogy adják oda akárkinek az igaz, és az úgy is van rendjén!

2012. márc. 22. 17:10
 8/38 A kérdező kommentje:

"Én a magyar pitteket nem javaslom. Sajnos vagy c*gány kézben van (ezek az expresszese) a többi annyira gyerekcipőben jjár h azért nem ajánlom. "


Igy van, pontosan ezért irtam hogy nem kell a sok szar apróhirdetéses dolog.

2012. márc. 22. 17:11
 9/38 anonim ***** válasza:
olvastam:) Mivel pit kennelt nem tudnék ezért linekltem be amstaffokat!:)
2012. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

ha ez a típus tetszik, akkor XXL Bulls vagy Bullydozer


egyébként lehet, hogy külföldön hirdetik magukat a jó kennelek, de Mo-n nemigen.

2012. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!