Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok jó Pitbull kennele...

Hol találok jó Pitbull kenneleket?

Figyelt kérdés

Természetesen itt Magyarországon. Nem ilyen olcsó apróhirdetésekre felrakott ócska igénytelen hirdetésekre gondolok hanem igazi minőségi rendes, egészséges kutya tenyésztőkre. Olyanokra gondolok mint pl.:


[link]

-

[link]


Előre is hatalmas köszönet!


2012. márc. 22. 14:41
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Igen köszi is néztem őket de mint eddig mindig nem talál olyan magyar oldalt ahol oda is van irva az ár ..ilyen nehéz ez? :) :)


Ami érdekes az az hogy itt Magyarországon 1 - 20 ezer FT között vehetsz piteket. És most ezt nézzétek meg:


[link]


3500USD. Ami azt jelenti hogy 779ezer forint. :):)


Minőség ;)

2012. márc. 22. 17:29
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
hátén erre azt tudom mondnai,h ha tenyésztő lennék én sem irnék ki árat. Hivd fel érdkelődj! 779.000ezerért rgy baj van velük,h szét vannak szteroidozva max 5-6 évük van és feldobja a szivük a szolgálatot. Gyönyörű erős szép kutyád van addig,és csak egyszer ránduljon ugy meg h leszakad az egész mellkasa abban a pillanatban ott marad,779000ért.Sajnos mindennek megvan az előnye hátránya. Amiket linkeltem azok minőségi tenéysztők. Jo kutya-szép kutya-jo idegrendszer- az áruk egyébként kb. 150.000-350.000 ha áldoznál ennyit egy kutyáért akkor nemhiszem h kennelenként 3 perc telefonhivás(91ft kb.) sok lenne.
2012. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, úgy tűnik fingod nincs a pitekről. Miből szűrted le, hogy ezek jó tenyésztők? Láttad te ezeket a vérvonalakat? Értesz egyáltalán a vérvonalakhoz?

Vagy szerinted ha valami drága, akkor az biztos, hogy jó is?

Eleve bullykat tenyésztenek, az igazi munka pitekhez közük nincs.

2012. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy érzékeld a különbséget kérdező, ez egy igazi munka pit: [link]

Amit te fogsz venni, az a divat bully.

Sok szerencsét hozzá!

2012. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem egyébként ezeket miért hívják hivatalosan piteknek. Az amstaffoknak több közük van az igazi pitekhez, mint ezeknek a dagadékoknak.

Igazán átnevezhetnék őket hivatalosan is bully-vá.

2012. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
62%
én tudom miért akar ilyen kutyát,mert az van a 50cent klipekben is és ettől igazi "mádáfákká " lesz az emberünk
2012. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

"én tudom miért akar ilyen kutyát,mert az van a 50cent klipekben is és ettől igazi "mádáfákká " lesz az emberünk"


Az ilyen primitiv hozzászolásokat mellőzük kérem. Köszönöm. . .

2012. márc. 22. 20:07
 18/38 A kérdező kommentje:
Aki irta hogy ezek nem igazi pitek hanem bully-k annak mondanám hogy igen, tisztában vagyok vele, de attól még nagyon szép eredményt értek el. DE ha tudsz igazi pit tenyésztőket mint amilyen azon a képen is van, akkor örülnék ha megosztanád velem a weblapjukat, természetesen csak ha van.
2012. márc. 22. 20:09
 19/38 anonim ***** válasza:
DE NINCS! azért kaptál amstaff linkeket,mit nem lehet ezen megérteni???Szét vannak szteroidozva ember??Mi kell neked egy jo sportoásra alkalmas kutya?Vagy egy szivbeteg bully?Mire vágysz?Előbb ezt döntsd el.
2012. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

bocsi kérdező!:(

OFF.

Mi az a munka pitbull?

2012. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!