Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek illik ez a név...

Szerintetek illik ez a név egy husky szuka kiskutyához? Aleu lenne a neve.

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 21:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ja bocsi,"Álu" az úgy nem olyan rossz szerintem.
2012. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha "Álu"-nak ejted akkor tök jó név. Nagyon eredeti. Csak annyi a gond vele, hogy szerintem kicsit fiúd név 1 szukához. De te tudod. Neked kell, hogy tetszen, mert a te kutyád. =) Amugy meg szerintem ezerszer különb név, mint a "Gyilkos, Warrior, Killer"- na ezek rettenetesen gázak... Egyébként én hallottam egy tök jó nevet a napokban szerintem ez is nagyon szép: Zéna. De olyat adsz amilyet akarsz.
2012. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pedig szuka név.:D Nekem tetszik, igy még mindig ez mellett vagyok. De majd még meglátjuk. Köszönöm neked is.
2012. márc. 29. 11:06
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem törzskönyvinek elég jó, hívónak nem annyira, mert nem elég figyelemfelkeltő a kutyának. De majd kitapasztalod, gyakran van úgy, hogy kinézel egy frappáns nevet, de valahogy nem illik az ebedre.
2012. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát ebben igazad van. Persze ha aztán úgy gondolom, hogy nem fog illeni rá, akkor nem ezt adom. Igazából jobb akkor kitalálni, mikor ott van már a kicsi.:) De nem birok magammal..:D
2012. márc. 29. 20:40
 16/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Mielőtt elhoztuk a hamvas mudi szukánkat (ez a szín genetikailag kék, de sötétszürkének látszik), kinéztem a Pernye, Grafit, Acél neveket. Miután elhoztuk a tenyésztőtől (a fekete húgával együtt), kiderült, hogy egy idétlen, pörgős, dülledt szemű kis zakkant, a világossárga szeme és hátracsapott, vagy hegyezett félkopasz papírfüle (ami a színváltozat gyakori velejárója) még viccesebbé tette. Nem illettek hozzá ezek a nevek. A vőlegényem két nap múlva vigyorogva rámutatott a tomboló kis őrültre, aki rohant, bukfencezett, kergette a macskát, vagy ha az hadonászott felé, ő is paskolt felé a mancsával, (mert azt hitte, a cica így játszik), és azt mondta: legyen Tüske! Elröhögtük magunkat.

Akárki kérdezi a nevét, meghallva a választ kidülleszti a szemét, pont mint Tüske, majd nevet :)) Nagyon illik rá, és lehet becézni Tüsinek, ha meg rossz, elnyújtva, mély hangon: Tűűűskee...

A tesvére egy nyugodt, szelíd, mandulaszemű, picit félénk szépség, aki Csipke lett. Rá is illik a neve.


Szóval szerintem nézegess neveket, de ne dönts még! Majd az elhozása után pár nappal nevezzétek el, ha megismertétek őt.

Melyik kennelből lesz?

2012. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem shaszta a legszebb név egy huskynak^^ egy filmbe volt és azóta huskyt akarok akinek a neve shaszta:PP
2012. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Aluminium röviden vidékiesen Álu ,mindenki erre gondolna ha kiabálnád a téren.
2012. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
ha lány kutyusom lenne én is így hívnám. :) szerintem gyönyörű név... bár lehet kicsit elfogult vagyok mert imádom a Balto-t:D
2012. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!