Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szállítóbox méretek, németjuhá...

Szállítóbox méretek, németjuhásznak?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem van, hogy megfelel-e egy kan németjuhásznak a következő szállítóbox méret.

100 cm hosszú, 50 cm széles és 62 cm magas?


Kénytelen vagyok házilag csinálni egyet,mert horribilis árak vannak, ezért kérem a véleményeteket.


Köszönöm


2012. márc. 24. 08:26
 1/5 A kérdező kommentje:
És kifejlett állatról van szó. :)
2012. márc. 24. 08:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is most csináltatok a németjuhászaimnak ,90x66x68-as méretű lesz.Egyébként szerintem elég lesz neki ez , de ha tudsz még szélesíts rajta neki egy kicsit és akkor még jobban el tud benne majd feküdni.
2012. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :)
2012. márc. 25. 07:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én hasonló méretű kutyámnak 91*61*71cm-es boxa van, a kisebb kutyám is befér még mellé. Szerintem ez ideális lenne a tiednek is.
2012. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mivel két kanról van szó, akiket együtt szeretnék szállítani, külön kell választanom a boxot. A kocsiban csak 110 cm széles hely van, ezért tudok csak 100 cm-es boxot csinálni, amit ha felezek, akkor 50-50 cm hely marad a kutyáknak. Hosszúságra tudnám nyújtani esetleg 120 cm-erig (ha lehajtom az ülést).

Ha nem kéne ketté választanom a boxot,jobb lenne, csak a fiúk nem hiszem, hogy élveznék egymás társaságát. :)

2012. márc. 26. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!