Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhásznak milyen...

Egy németjuhásznak milyen játékokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy kicsi vagy nagy a kutya.

LINK+NÉV


köszi


2012. márc. 10. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Én most rendeltem a bullmacimnak KONG játékot, nagyon jókat hallottam róla, elnyűhetetlen. Kicsit húzós az ára, de ezzel egyedül merem hagyni majd (pillanatok alatt szétrág mindent) és jutalomfalattal is meg lehet tölteni, így nem csak rágni tudja majd, de fárad a kis agya is, ahogy szedi ki belőle... És nem utolsó sorban labdázni is lehet vele.

[link]

2012. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi

Én erről ugyan azt hallottam mint te csak valakinek 1 NAP ALATT SZÉTRÁGTA A KUTYA.

még várok választ

2012. márc. 10. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm. Egész biztos, hogy az KONG? Èn még extrémen ràgò kutyànál is hallottam, hogy ezzel nem bírt...
2012. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor majd veszek egy ilyet
2012. márc. 11. 05:56
 5/7 anonim válasza:
a németjuhászomnak van egy halom kézilabdája, egy helyi általános suliból vannak, ki akarták dobni őket. kicsit cafatok, de már 8 éve játszik velük :)
2012. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megjött egyébként a KONG játék, kifogástalan, tényleg olyan jó minőség, amit mondanak róla :)
2012. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Labda! :D

foci, kézi vagy tennis :D

mindegy :D

de igazából ez kutyától is függ szerintem :D

és amúgy a KONG is tényleg jó dolog :D

a lényeg hogyha rágós játékot veszel neki, lehetőlega legjobb minőségűt, főleg ha magára is hagyos vele, nehogy félrenyelje, vagy hasonlók :)

2012. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!