Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok megfelelő fajtát?...

Ajánlanátok megfelelő fajtát? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most nem nekem,unokatestvéremnek kellene segítség..mert kutyát szeretne,de én bármelyik fajtát mondtam neki nem volt elég jó..a körülmények: panelban lakik,napi 4-5 óra séta lenne meg a kutyának,kutyasuli/ovi,vinné magával túrázni(erdőbe),közepes nagyságút kutyust szeretne..köszi előre is..:)


2012. márc. 24. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

hú rengeteg féle kutyafajta van ilyen hallod,szinte mindegyik középtermetű kutya megfelel a kritériumodnak,kérdezz még rá hogy pontosan milyen küllemű és profilú kutyát akar? most hirtelen erre a beagle jutott eszembe a túrákat igen élvezné:)) vizsla egy kicsit nagyobb de ő is egy túrabajnok:) Bull terierre is gondoltam csak ő egy igazi lustaság is tud lenni,már akiket ismerek:) Francia bulldog is közepes termetű csak ő meg nem bírja a nagy meleget, De a spánielek is kitűnőek ezek a feltételek mellett!

[link]

itt még sorolnak fel sokat,googlezz rájuk és mutasd meg uncsidnak:)

2012. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen,az ő nevében is..:) A vizsla igazából tetszik neki,egyedül nyomott fejűeket nem szeretne,mert nem tetszik neki,de olyan széles az a sáv,ami tetszik neki,hogy ahogy mondod,nagyon sok fajtára illik a leírás..:) még az amstaff is tetszik neki,meg az agarak(az agarak azért mert nekem olyanom lesz,és beleszeretett a kinézetükbe/jellemükbe)

2012. márc. 24. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni hogy eddig milyen fajtákat javasoltál, amik nem tetszettek neki?:) Úgy könnyebb lenne talán.
2012. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szia.labradort,goldent,fox terrier,bullterrier,boxert ajánlottam neki..:)
2012. márc. 24. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Vizslát tudom ajánlani:)

Mivel rendesen lemozgatná biztos jól meglennének:) A túrákat is bírja, és imádja a vizet!

Talán még a Bordert, de az nagyon pörgős. Magam is egy ilyen kutya gazdája vagyok. Hát nem könnyű vele:))

2012. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen :)
2012. márc. 24. 19:51
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Csak fajtatiszta kutyát szeretne vagy keverék is jó?

Mert a menhelyeken több száz kutya vár szerető gazdára!

Ott kedvére választhat a kutyák közül!:)

És így meg is tudtok menteni egy kutyát!(mielőtt örökbe fogadna egy kutyust,előtte egy sétával ismerje meg)

Szerintem látogasson el egy menhelyre mert néha szokott lenni ott is fajtatiszta!(néha)

2012. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi!Nem csak fajtatiszta érdekli :) Csak így talán könnyebb lesz elindulni egy menhelyre,hogy mondjuk nem egy kaukázusi keveréket visz a panelba,hanem egy vizsla keveréket :)

2012. márc. 26. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!