Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az acanából még nem láttam...

Az acanából még nem láttam kindert/ seniort. Tehát ez minden korosztálynak megfelelő táp? Vagy inkább 12hónapos korig ill.7éves kor után már másik márkát ajánlanátok? A happy cat egy erős középkateória?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Az acana arra épít, hogy a természetben a fiatal, az öreg, a középkorú, a kényes stb. mind ugyanazt eszi, ezért nincs annyi féle-fajta, mint mondjuk RCből (ami szerintem kamu én egy ideig etettem pedig RCvel).

A happy catről rosszat még nem hallottam, most nem vagyok képben, hogy milyen áron van, de ha nagyjából egyforma, szerintem válaszd az acanát.

2010. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát az acanából 0,4kg-os 938Ft

a happy catből 1kg-os 1650Ft szóval felesbe szeretném, tehát keverni.. az ugy szerintetek jó? :)

2010. júl. 4. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A tápok bármelyik korosztálynak adhatóak. Egyébként javaslom a nagyobb kiszerelést, jóval gazdaságosabb.

[link]

2010. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze, köszi:) énis nagyobb kiszerelésre gondoltam, csak először kevesebbet veszek nekik.. hátha nem tetszik. de ha igen, akkor jöhet a 2,5/ 10kg-os. köszi:)
2010. júl. 5. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Kutyába van, macskába nem vagyok ismert.
2010. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!