Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye szerintetek is szép a...

Ugye szerintetek is szép a kutyám?

Figyelt kérdés

4 és fél honapos szuka amstaff.én :)imádom :) és kiváncsi vagyok csak azért e tartom gyonyorunek?!


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 25. 22:08
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
71%
Átlagos amstaff.
2012. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
62%

Olyan, mint a többi.

Lassan nagyobb divat lesz, mint a yorki.

2012. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ritka szép,ahogy csillog a bundája,az értelmes pofija..Jó hogy nincs itt, sokáig nem bírná a csók áradatot felőlem :D:D Csak viccelek, igen imádom ezeket a kutyákat:)
2012. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Szép hát! Amúgy ha kíváncsi vagy mások (hozzáértők) véleményére, akkor be kell nevezni egy kiállításra.
2012. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

miert minden yorki nem ugyan olyan?

eleg lett volna egy igen,vagy nem.

2012. márc. 25. 22:16
 6/51 A kérdező kommentje:
koszonom az ertelmes valaszokat. :))
2012. márc. 25. 22:18
 7/51 anonim ***** válasza:
82%
ezek a kutyák is olyanok mint a szépség királynők: szépek szépek, de standard...
2012. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos! Szerintem is szép! Kifejlett teljes izomzattal, meg még ettől is mutatósabb lesz! De egy kiállítási sikeres eredmény tenni igazán fel az i-re a pontot!:)

Én most kimondottan egy adott típusú stafit keresek, ami ugyan hibának számít, de teljesen magával ragadott, az pedig a tiszta fehér stafford..

2012. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
az o testvere olyan.csak egy kicsi fekete folt van a jobb hatso laban.kant szerettem volna,a tesoja az.elvileg o lett volna az enyem,de amikor meglattam ezt a kis szepseget, szerelem volt elso latasra.:)
2012. márc. 25. 22:40
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem. Én épp fordítva voltam! Nekem is nagyon tetszettek ezek a típusok, de egy tenyésztőnél megláttam egyszer egy hófehéret. Azóta egy másik tenyésztőnél is láttam már egyet.. Teljesen levett a lábáról! Oda vagyok érte! Komáromba is kimentem volna érte, de addigra őt már pont eladták...

De ha tudtok tenyésztőnél ilyen fehér kis stafit, azt megköszönném... Annyira tetszik, hogy ő egy különleges, egyedi kutya, mégha nem felel is meg az aktuális sztenderdeknek. Az én szívemet megdobogtatta.:) Hobby célra, teljesen ideális volna.

2012. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!