Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye szerintetek is szép a...

Ugye szerintetek is szép a kutyám?

Figyelt kérdés

4 és fél honapos szuka amstaff.én :)imádom :) és kiváncsi vagyok csak azért e tartom gyonyorunek?!


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 25. 22:08
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép kis szuka:) Nekem 8 honapos kanom van:)
2012. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Herótot kapok az amstaffoktól, napi legalább 8 kérdés róluk itt is, mindenkinek az van. Sosem jöttek be a divatkutyák.
2012. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
en nem ugy tekintek ra mint divatkutyara.o a tarsam.es nem azert vettem mert mindenkinek ilyen van,akkor nekem is kell,hanem mert o tetszett.kinek a pap,kinek a papne.ennyi.
2012. márc. 25. 23:23
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Persze, semmi baj nincs ezzel, nem is mondtam, hogy azért vetted, mert divatkutya, csak engem irritál, hogy sokat látok belőle. De ez meg legyen az én problémám:) Szered nagyon, és mindenek felett neveld, hogy eloszlasd a rossz hírnevüket.
2012. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
20%
Átlagos,tucatkutyu.
2012. márc. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
20%
Átlagos divatkutya.
2012. márc. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem átlagos! Tény az utóbbi 2-3 évben nagyon felkapott kutya lett, és gyakori. De attól mert több van belőle az "átlagosnál" mért kell leszólni a tulajdonost, és megfikázni, hogy tömegkutya? Minden Stafi egyedi,más más jellemmel.

6 évvel ezelőtt fogadtam be egy stafit, aki akkor már 7-8 hónapos volt. Voltak fenntartásaim kissé felé. Mert nekem is elsőként a rossz híre ugrott be. De mára már megbántam ezt az ostoba feltételezést erről a fajtáról. Nem ismertem ettől a kutyától kedvesebb állatot, aki úgy rajongott volna a gyermekeimért, ahogyan ő tette. Persze minden kutya szereti a gyerekeket, de ő teljesen másként viselkedett velük.

Bár igaz, a stafi mivoltját nem tudta megtagadni, és a cicák látták ennek a kárát. De más kutyát is többnyire irritálnak a macskák.

Tehát én nem divathóbortból vettem sem a satfim, sem a yorkim és még a rotinkat sem. Stafit örökbe fogadtuk; yorkit még lányként vettem, mert borzasztóan oda voltam gyerekként is ezért a kutyáért; itt vidéken ahol én lakom nem is elterjedt. Sőt inkább furán megbámújlák, hogy ez meg mi, és mért kell őt lakásban tartani. A rotit meg a férjemnek vettem, mivel az ő rotiját pár kiszabadult pit-bull széttépte...:(

Eljegyzésünkre kapta tőlem...

Biztosra veszem, hogy a gazda kutya viszonyán ezer dolog múlik. Ha tisztességesen van nevelve, egy stafi és egy roti vagy bármelyik más kutyafajta is lehet vérengző fenevad, ugyanakkor ennek ellentettje is egy bújós kiscica..:)

Stafink:

[link]

Rotink:

[link]

2012. márc. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy akár te, akár a kérdező divatból vette volna a kutyáját. Biztos sok yorkit sem divatból vesznek, attól függetlenül tömegkutya, ahogy az amstaff is. Ennyi volt a megállapítás, ha valaki bántónak érzi, nem tehetek róla. Ez a kutya pedig teljesen átlagos, standard-nek megfelelő.
2012. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
nagyon szepek a kutyaid :)koszonom a valaszokat.
2012. márc. 26. 10:14
 20/51 anonim ***** válasza:
Köszi, de csak voltak..:( Remélem megkerülnek...
2012. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!